مبارزه با بیماری… به معنای واقعی کلمه: آسیایی, مرد پانچ در صورت در بلژیک برای ‘پخش كردن, کروناویروس’

یک مرد بلژیکی گرفته است مبارزه با کروناویروس بیش از حد به معنای واقعی کلمه مشت زدن به یک فرد – چه کسی به او مشکوک از گسترش این بیماری کشنده – در صورت بازداشت توسط پلیس است.

این حادثه عجیب و غریب رخ داده در کشور را سرمایه بروکسل بیش از آخر هفته و تایید شد در روز چهارشنبه توسط دادستان با توجه به گزارش رسانه های محلی.

24-year-old, قدیمی بود که راه رفتن در امتداد خیابان Fonsny در اواخر شب با دریافت یک ضربه سنگین به صورت کاملا خارج از هیچ جا. مهاجم فریاد زد که او استخدام نیروی چرا که او فکر می کرد که خود را قربانی پخش شد coronavirus.

این معلوم نیست چه مرد فقیر را به تحریک مجرم: عطسه, سرفه, عینک, ماسک صورت و یا شاید واقعیت از او بودن آسیایی تلقی شد به اندازه کافی – coronavirus نشات گرفته از چین ،

همچنین در rt.com مرکل است که تکان دهنده وحشت توسط هشدار داد که تا 70 درصد از آلمانی ها می تواند قرارداد Covid-19 – چک PM Babis

شاهدان به پلیس که به سرعت وارد سایت و دستگیر 22 ساله مهاجم. او در حال حاضر خواهد شد پاسخ خود را برای اقدامات قبل از قانون است.

وجود دارد تا کنون هیچ درمانی برای coronavirus است که در حال حاضر به کشته شدن تقریبا 4,300 مردم در سراسر جهان اما مشت بدیهی است که پاسخ ندارد. بر خلاف پزشکان توصیه به ماندن به عنوان دور از کسانی که آلوده به ویروس به عنوان امکان پذیر است.

اما وحشت اغلب باعث می شود مردم چیز غیر منطقی. یک نظر سنجی تازه با بلژیک pollster آزمون Achats نشان داد که 52 درصد از مردم در پایتخت بودند وحشت زده از گرفتن این بیماری است. تعداد بالاتر از هر نقطه در سراسر کشور است.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان ایتالیایی ها خط تا در تمدید سوپر مارکت صف در میان coronavirus مستند (ویدئو و عکس)

بلژیک که در آن حداقل 314 نفر آلوده دیدم اول آن coronavirus مرگ در روز چهارشنبه. 90 سال در برابر این بیماری در یک بیمارستان که تصادف واقع شده است و بسیار دور از نقطه ای که در آن بزرگ شد پانچ.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im