‘مبارزه’: لیگ برتر باشگاه exec نشان می دهد راه اندازی مجدد قبل از اجتماعی فاصله اقدامات برداشته

رئیس اجرایی از ساوتهمپتون, Martin Semmens پیشنهاد کرده است که بلند کردن اجسام لیگ برتر تعلیق در حالی که انواع دیگر coronavirus اقدامات ایمنی در محل باقی می ماند می تواند نشانه ای که همه چیز به ‘بازگشت به حالت عادی’.

لیگ باقی مانده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 30 – و در تمام احتمال فراتر از آن – با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما Semmens می گوید که اگر لیگ عمل تلقی می شد امن توسط مقامات فوتبال, لیگ برتر, لگد زدن یک بار دیگر خواهد مردم را مهم حواس پرتی در این بار تلاش.

همچنین در rt.com فا طولانی انگلیسی فوتبال تعلیق تا آوریل 30, گسترش لیگ برتر 2019/20 فصل به طور نامحدود

ما باید به آنچه که حق است و امن برای عموم,” Semmens گفت به انگلستان ایستگاه های رادیویی.

وقتی که همه امن است و ما در حال استفاده از بیمه خدمات درمانی و پلیس و منابع دولت به ما می خواهم به عقب بر گردیم به بازی چون ما سرگرمی و نشانه آن است که این کشور در حال آمدن است به حالت عادی بازگشت.

اگر مردم خانه برای یک ماه دیگر و لیگ برتر فوتبال در تلویزیون هر روز که تنها می تواند یک چیز خوب است. نه به خاطر ما ضروری تر از NHS اما از آنجا که ما می تواند به مردم سرگرمی و نشان می دهد که ما در حال مبارزه است.”

آن اوایل این ماه اعلام کرد که لیگ برتر بود برای پیوستن به چندین عمده دیگر ورزشی, لیگ های سراسر جهان به طور موقت بسته شدن درهای خود را به عنوان Covid-19 بحران همچنان به ویران کردن بازی با تقویم ورزشی.

وجود دارد که هنوز هیچ شرکت نشانه ای که در هنگام ورزش در نظر گرفته خواهد شد امن به سر.

یک گام بی سابقه ای از تاخیر در تابستان امسال در مسابقات قهرمانی اروپا با 12 ماه نشان می دهد که فوتبال اشراف ندارد بیش از حد اعتماد به نفس است که ورزش می تواند از سر گرفته توسط این تابستان.

عدم وجود یک تورنمنت بین المللی پنجره استدلال شده است به عنوان یک پنجره که در آن تیم ها را می توانید از این وسایل است که به تعویق افتاده اند با توجه به بحران است.

همچنین در rt.com فوتبال نیاز به سازمان دیده بان و یا خطر نزولی به یک coronavirus ناشی از جنگ داخلی

ما امیدواریم که در لیگ انجام می شود تا پایان ژوئن,” Semmens توضیح داد. “به عنوان به زودی به عنوان شما را از گذشته که تاریخ وجود دارد چالش های قانونی.

اگر ما به پایان رسید تا بازی تا 15 جولای و شما تا به حال برای تمدید قرارداد یک بازیکن با دو هفته متقاعد کردن یک بازیکن به بازی دو هفته بیشتر از فوتبال و پرداخت می شود به سادگی آن را انجام دهد – من باور نمی کنم که خواهد بود یک چالش قابل توجهی.

چالش این است که مطمئن شوید که هیچ یک از ما نیست که یک اثر حذفی به فصول دیگر و فوتبال به خطر بیافتد برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im