مبارزه با یک نبرد از دست دادن: UFC را معاندت در صورت coronavirus است که هر دو بیهوده و خطرناک

در حالی که برخی از طرفداران مبارزه هستند نقطه UFC برای امتناع از کمان به ادامه و افزایش – coronavirus بحران سوالات باید پرسید که چرا این سازمان حاضر به دنبال رهبری از ورزش های دیگر لیگ.

همیشه از برادران لورنزو و فرانک Fertitta خرید UFC قرار داده و مادام العمر دوست دانا سفید مسئول سازمان مبارزه کرده است و ساخته شده است نام خود را در برابر مقاومت است.

ورزش ممنوع اعلام شد و در سراسر ایالات متحده و محروم شد از pay-per-view تلویزیون و در عین حال سفید و Fertittas موفق به انجام معجزات به ساخت یک سرویس کسب و کار. سپس با Fertittas’ آخرین رول مالی تاس آنها ضربه paydirt با جنگنده نهایی. بقیه به عنوان آنها می گویند این است که تاریخ به عنوان Fertittas اولیه برای 2 میلیون دلار خرید تبدیل به یک 4 میلیارد دلار فروش.

اما با وجود UFC وضعیت به عنوان یک بزرگ زمان ورزش لیگ با سودآور تلویزیون مقابله با ESPN و مخاطبان جهانی از میلیون ها هنوز هم وجود دارد درجه از ارتقاء به دنبال انتخاب مبارزه با جهان و این که “ما در برابر جهان” تمایلات آشکار است امروز به عنوان UFC بلوس تنهاست جويچه که عملا تنها ورزشی مهم سازمان باقی بماند و یا سعی کنید برای باقی بماند – با آن رویداد برنامه بدون در نظر گرفتن مسائل بهداشتی در بازی.

همچنین در rt.com UFC در مقابل coronavirus: در حالی که ورزش های دیگر تعطیل بیش بهداشت و درمان, ترس, Dana White سرسختانه قول: “ما در حال توقف’ (تصویری)

جهانی و همه گیر است دیده می شود NBA, NHL, لیگ برتر, لیگ قهرمانان, لیگ, لیگ برتر فوتبال, یک میزبان از فوتبال اروپا لیگ یک میزبان المپیک صلاحیت مسابقات NCAA را جنون مارس فرمول 1 و MotoGP برای به تعویق انداختن همه وقایع کلیدی در پی بحران است.

ورزش MMA, اما تا حد زیادی اقدام به رفتن نگه دارید.

بالا آسیا, هنرهای رزمی, ارتقاء, یک قهرمانی قرار داده است با هم یک re-jigged برنامه شامل یک میزبان از پشت بسته-درب نشان می دهد در سنگاپور در حالی که UFC نزدیک ترین رقبای Stateside, Bellator MMA, به تازگی به تعویق افتاد روز جمعه گذشته Bellator 241 رویداد در روز نشان می دهد در میان افزایش coronavirus نگرانی در ابتدا پس از حرکت این رویداد در پشت درهای بسته.

UFC, اما, نگاه به نگه داشتن چیزهای نورد با UFC رئیس جمهور سفید بیان کرد ئی, “مگر خاموش کردن کل کشور که در آن مردم نمی توانند ترک خانه های خود و چیزهایی مثل این که این دعوا اتفاق خواهد افتاد.”

یک رویداد در برزیل شنبه شب رفتم جلو در خالی آرنا در برازیلیا و حتی اگر خود را به رویداد بعدی برای لندن بعدی آخر هفته به تعویق افتاده است ، UFC هنوز در تکاپوی تلاش برای نگه داشتن رویداد اصلی مبارزه زنده با مدیران دریافت پیام از UFC برای دیدن اگر آنها جنگجویان آماده به گام در کوتاه مدت متوجه به شکل یک undercard در یک محل هنوز به تعیین خواهد شد.

همچنین در rt.com ‘کل shutdown’: فوتبال اروپا مقامات محکم برای تاثیر کامل لغو فوتبال تا سپتامبر – گزارش

اما ورزش MMA ارائه می دهد اضافی خطر نه تنها برای ورزشکاران درگیر – که به خوبی مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با خطرات بالا در یکی از سخت ترین تعمیرات جهان ورزشی – اما به کسانی که در اطراف آنها.

MMA مسلما شامل بسیاری از “تماس با ما” از تمام تماس های ورزشی با توجه به ماهیت رقابت است. و بین المللی در رسیدن به این ورزش به گونه ای است که مبارزان رقابت از سراسر جهان است.

پرتاب در این واقعیت است که سازمان بهداشت جهانی می گوید که دوره کمون coronavirus می تواند از هر چیزی از 1 تا 14 روز و آن را کاملا ممکن است که مبارزان می رسند برای مبارزه با هفته سلامت از لایحه تمیز کنید تمام راه را به مبارزه و فراتر از آن به طور کامل از علائم و در عین حال هنوز هم حمل و انتقال این ویروس بسیار مسری است که هنوز هم وجود دارد هیچ درمان.

در سراسر جهان دولت ها مشاوره احتیاط با درجات مختلفی از انزوا مشاوره داده می شود برای مردم برگزاری نمایشگاه نشانه های که مطابقت با کسانی که به رسمیت شناخته شده در تایید coronavirus موارد است.

در عین حال در حالی که اکثریت قریب به اتفاق ورزشی در حال خاموش کردن فروشگاه و به دنبال سوار کردن طوفان با حداقل قرار گرفتن در معرض بیماری, UFC به نظر می رسد خم جهنم در ادامه بدون در نظر گرفتن.

به کسانی که به طور مستقیم درگیر در ورزش به نظر می رسد هر دو غیر مسئولانه و خطرناک است. اما برای کسانی که در قلب آن از آن جهت است که تحسین. مبارزان در حال فرصت داده هنوز دست آوردن مقدار مورد نیاز از پول برای تغذیه خانواده خود را. مدیران نقطه ارتقاء برای ادامه به ارائه این فرصت ها برای مشتریان خود.

و طرفداران هستند که بیشتر در رابطه با تماشای ورزش مورد علاقه خود را از آنها حصول اطمینان از سلامت خود و کسانی که در اطراف آنها در حال فریاد “آره!” در صفحه نمایش خود را هر زمان که آنها را ببینید سفید اعلام کرد “این دعوا اتفاق خواهد افتاد.”

همچنین در rt.com COVID19 & نقدی: پیامدهای مالی coronovirus همه گیر در ورزش

اما با وجود همه هیاهو و مبالغه از UFC و تلاش خود را تمام خواهد شد برای هیچ اگر مناطق که در آن آنها سعی می کنند به میزبان نشان می دهد بسته همه چیز را. آن را در نیویورک اتفاق افتاده که در آن بزرگترین UFC مبارزه از سال – Khabib Nurmagomedov در مقابل تونی فرگوسن – مجازی یقین به نقل مکان در حالی که رویدادهای برنامه ریزی شده در کلمبوس, اوهایو و پورتلند, اورگان هر دو مجموعه را به توان نقل مکان کرد و پس از دولت ممنوع مجامع عمومی در هر دو منطقه.

این یک بازگشتی به روزهای اولیه از UFC به عنوان صاحبان اصلی scoured ایالات متحده برای شهرستانها و مکانهای که نمی ممنوعیت ورزش MMA به میزبان خود را نشان می دهد. تنها در این زمان ورزش نیست و به مبارزه با ننگ آن را مبارزه با یک بیماری همه گیر.

خواهم که انگ این بیماری همه گیر خواهد شد و البته خود را اجرا و UFC را فوق العاده نشان می دهد بازگشت دوباره. اما در حال حاضر با سلامت بسیاری از مردم در خطر تداوم در میزبانی را نشان می دهد به نظر می رسد تنها مفید به کسانی که با منافع مالی در حوادث خود را.

میل به مبارزه را از طریق حمل و در برابر سختی ممکن است قابل تحسین با کیفیت در اکثر موارد اما در این یکی آن را غلط و خطرناک و بیهوده است.

به عنوان بسیاری از چاشنی رقبا خواهد به شما بگویم که گاهی اوقات بهترین گزینه است برای شیر کردن و مبارزه با یکی دیگر از روز. شما ممکن است از دست بدهند اما شما در واقع می تواند صرفه جویی در زندگی حرفه ای خود را.

در این مورد ریسک بسیار بسیار بالاتر است. بهره برداری و تعلیق حوادث ممکن است از دست دادن UFC چند (میلیون) دلار اما آنها در واقع می تواند زندگی را نجات دهد.

این است که واقعا وجود دارد یک انتخاب به را ؟

همچنین در rt.com جابجایی? در پشت درهای بسته? بررسی UFC گزینه برای Khabib v فرگوسن باید نیویورک مبارزه بود لغو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de