FIFA مجموعه به اعمال محدودیت در باشگاه ها و توانایی های به وام بازیکنان

فیفا اعلام کرده است که آنها را محدود می کند باشگاه ها و توانایی های به وام بازیکنان بیش از 22 سال سن در تلاش برای اطمینان حاصل شود که در آینده حرکت می کند باید “معتبر ورزشی هدف برای توسعه جوانان است.”

این حرکت که نازل شد در روز پنج شنبه می آید به عنوان بخشی از یک گسترده تلاش های فوتبال را در بدن حاکم برای اصلاح راه که در آن نقل و انتقالات بین باشگاه های مختلف در حال انجام و برای کمک به اطمینان از توسعه استعدادهای جوان پس از یک جلسه آن کمیته ذینفعان.

تغییر به سیستم فعلی که تصویب شد نمایندگان باشگاه های مختلف بازیکنان لیگ ملی و انجمن ها را ببینید تیم قادر به وام فقط 8 بازیکن در هر فصل از سن 22 یا بیش با همان شکل تقاضا برای تیم به دنبال گرفتن بازیکنان در وام.

همچنین در rt.com پاری سن ژرمن جمهور Nasser Al-Khelaifi به اتهام رشوه دادن به سابق فیفا دبیر جروم Valcke

این خواهد آمد اقدام به شروع فصل آینده است. این تعداد کاهش خواهد یافت و به شش توسط 2022/23 فصل منوط به اخذ مجوز از فیفا گرفت.

فیفا می گویند آنها انتظار دارند فردی از اعضای انجمن به اعلام قوانین مشابه داخلی وام های عنوان FIFA دستور را پوشش می دهد تنها وام بین بازیکنان در لیگ های مختلف.

آنها همچنین گفت که آنها را به شما معرفی یک سیستم مالی پاداش تیم که توسعه استعداد های جوان که در حال جامعی توسط تیم های دیگر در سن و رفتن به کامل نقل و انتقالات گران قیمت بعدها در حرفه خود است. این صندوق خواهد بود تامین شده توسط 1% مالیات در تمام هزینه های انتقال.

این مدرن سیستم تشویق و پاداش تلاش های آموزشی از باشگاه و پرداخت خواهد شد و خودکار از طریق جدید فیفا پاکسازی خانه آن را به اطمینان حاصل شود که آموزش غرامت است که در واقع پرداخت می شود که اغلب در حال حاضر چنین نیست,” فیفا در بیانیه ای گفت.

محدودیت های جدید در loaning از بازیکنان به احتمال زیاد نا امید برخی از اروپا برتر باشگاه های بسیاری از آنها در سپاه از بازیکنان به طور موقت در وام برای دیگر تیم های مختلف در لیگ های سراسر جهان است.

همچنین در rt.com فیفا باید “هیچ به روز رسانی’ روسیه ‘اطلاع رسانی’ گزارش بان کی مون از 2022 جام جهانی – سخنگوی RT

لیگ برتر کنار چلسی برای مثال معروف برای به اصطلاح “وام ارتش’ و در حال حاضر 29 قرارداد بازیکنان در حال حاضر در حال بازی در خارج از پدر و مادر خود را باشگاه — با حداقل 10 از کسانی که بیش از سن 22.

در سال 2015 این گزارش سری یک طرف پارما تا به حال باور نکردنی 226 بازیکنان در کتاب خود بسیاری از آنها قرض داده خارج از باشگاه. عظیم ارقام بازی خود را کارکنان شد و گفت: به کمک انبوه به مالی نزاع را دیدم که آنها را جمع آوری بدهی از حدود £144 میلیون که منجر به خود تنزل به ردیف چهارم از فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im