فیفا باید “هیچ به روز رسانی’ روسیه ‘اطلاع رسانی’ گزارش بان کی مون از 2022 جام جهانی – سخنگوی RT

گزارش های تایید نشده که سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) اعلام کردند روسیه از ممنوعیت رقابت در قطر 2022 جام جهانی اند و نه تایید شده توسط فیفا سخنگوی اطلاع داده RT.

در روز سه شنبه, قطر, ورزش شبکه بین اسپورت گزارش داد – با استناد به ناشناس خبرنگار – که WADA اعلام کردند, روسیه خود را در محرومیت از فوتبال بزرگترین رقابت با توجه به 4 سال ممنوعیت از عمده رویدادهای ورزشی بین المللی.

اما در یک ایمیل به RT, سخنگوی جهان فوتبال را در بدن حاکم را تایید نمی کند به گزارش اطلاع رسانی و تنها مجددا تاکید کرد که مذاکرات در حال انجام با WADA و انجمن های المپیک تابستانی بین المللی فدراسیون (ASOIF) به حدی است که حاکم را تحت تاثیر قرار میدهد فوتبال است.

“[W]e هیچ به روز رسانی به بیانیه ما از دسامبر, که در آن ما اعلام کرد که فیفا در تماس با WADA و ASOIF برای روشن شدن میزان تصمیم WADA کمیته اجرایی در رابطه با فوتبال” ارتباطی بخوانید.

همچنین در rt.com فیفا با هدف ‘روشن شدن میزان WADA تصمیم گیری در مورد فوتبال’ میان روسیه جام جهانی ممنوعیت ترس – سخنگوی RT

روسیه آژانس ضد دوپینگ (RUSADA) مدیر کل یوری Ganus نیز رد گزارش می دهد که سازمان تا به حال اطلاع داده شده و به جای آن تصریح کرد RUSADA شده ارائه شده با هر یک از اسناد رسمی.

“ما نمی دریافت هر گونه اسناد و مدارک رسمی از WADA در این موضوع در دست. من معتقدم که خیلی زود است که برای چنین اظهاراتی در حالی که اقدامات قانونی ادامه دارد” Ganus گفت: مسکو 24 گزارش شده است.

روسیه ممنوعیت وضع شده که WADA کمیته اجرایی رای دادند به اتفاق آرا به رعایت توصیه می شود تحریم ها در واکنش به اتهام دستکاری در مسکو داده های آزمایشگاهی مربوط به مبارزه با دوپینگ آژانس (RUSADA) بازگشت شرایط است.

4-سال ممنوعیت ممنوع در این کشور از شرکت در رویدادهای مهم بین المللی در آن زمان است که عبارتند از توکیو 2020 المپیک سال آینده در قطر 2022 جام جهانی فوتبال و المپیک زمستانی 2022 در پکن.

از نظر این ممنوعیت شامل این تیم که ممنوع از استفاده از نمادهای ملی از جمله روسیه گورخر دو سر عقاب تیم آرم و همچنین ممنوع از استفاده از سرود ملی.

همچنین در rt.com ‘WADA بان کی مون تحت تاثیر قرار نمی خواهد روسیه بخشی از یورو 2020’: LOC رئیس Sorokin می گوید سن پترزبورگ بازی امن با وجود تحریم

پس از حکم در سردرگمی به وجود آمد که برای چه تشکیل یک عمده interanational رویداد ورزشی داده شده است که مردان تیم ملی فوتبال داده شد چراغ سبز به شرکت در این تابستان یورو 2020 رقابت که در مجموع چهار بازی میزبان در سنت پترزبورگ.

کسانی که در بازی هستند به جای برنامه ریزی شده در Krestovsky عرصه برجسته محل در روسیه جام جهانی 2018 و شامل دو روسیه گروه بازی در ژوئن 13 و 17 برابر بلژیک و فنلاند بود.

این تیم بازی خواهد کرد بیشتر تایید گروه بازی مقابل دانمارک در کپنهاگ و مسابقات برمی 65,000-seater ورزشگاه برای یک چهارم نهایی در جولای 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de