شدید, درگیری teargas در مرز یونان wows به ‘بازگشت’ جریان مهاجران از ترکیه (فیلم)

آتن قول داد که به نوبه خود بازگشت مهاجران آینده در droves از ترکیه اعلام حداکثر “بازدارندگی” در مرز. هزاران نفر در حال تلاش به اتحادیه اروپا پس از آنکارا اعلام کرد مرز خود را “باز” شد اما ملاقات با teargas.

برای دومین روز متوالی یونانی مرز محاصره توسط هزاران نفر از مهاجران در تلاش برای رسیدن به اتحادیه اروپا. در حالی که برخی از braved آب در dinghies به زمین در جزایر یونانی جمعیت زیادی جمع شده در زمین گذرگاه های مرزی – تنها به تبدیل دور.

“هنگامی که من شنیده ام که مرزهای باز من آمده اند از افغانستان به ترکیه است. ترکیه مرز باز است اما یونان مرزها بسته” یکی از مهاجر گفت RT را Ruptly تصویری آژانس.

برخی از مهاجران در تلاش برای دزدکی حرکت کردن در برش از طریق مرز حصار ساخته شده توسط یونان پس از 2015 مهاجر بحران, در حالی که دیگران در تلاش بودند به زور راه خود را در. فیلم از صحنه نشان می دهد که مهاجران در تلاش برای شکستن از طریق مرز گذرگاه pelting پلیس یونان با سنگ و تنظیم اشیاء در آتش است. اجرای قانون بارها و بارها در پاسخ با گاز اشک آور.

مهاجران تمایلی به پایین. یک فیلم هواپیماهای بدون سرنشین آنها را نشان می دهد کمپینگ درست در خارج از یونانی مرزهای روشنایی ده ها تن از آتش برای گرم کردن در شب.

یونان با این حال به نظر می رسد مصمم به اجازه نمی مهاجران در. کشور PM Kyriakos Mitsotakis گفت که این افزایش “سطح بازدارندگی در مرزهای ما به حداکثر” در حالی که تعلیق پذیرش پناهندگی برنامه های کاربردی برای یک ماه.

آتن است مستقیما مقصر ترکیه برای بحران آن را متهم به عمد از funneling مهاجران به سمت مرز و استفاده از آنها “به عنوان آلت برای اعمال فشار دیپلماتیک.”

“این جنبش است که هدایت و تشویق ترکیه” سخنگوی دولت Stelios Petsas روز یکشنبه گفت. “در شرایط حاضر وضعیت حال حاضر فعال است, جدی شدید و نامتقارن تهدید برای امنیت ملی کشور است.”

تشدید در ترکیه-یونان مرز به شرح زیر تصمیم آنکارا مبنی بر اجازه مهاجر جریان به اتحادیه اروپا. به گفته مقامات ترکیه شد “دیگر در موقعیت به آنها را نگه دارید.” با توجه به آمار و ارقام رسمی در ترکیه بیش از 100,000 مهاجران “را ترک کرده اند” در این کشور از طریق ادیرنه عبور از مرز به عنوان از یکشنبه شب.

ترکیه و اتحادیه اروپا توافق بر مهاجران در سال 2016. اتحادیه اروپا توافق کردند که به ارائه برخی از €6 میلیارد دلار ($6.6 میلیارد دلار) برای کمک به اسکان آوارگان در حالی که آنکارا وعده داده شده به اجازه نیست پناهجویان به اروپا است. در طول سال اما آنکارا بارها تهدید به باز کردن مرزها و سیل اروپا با مهاجران.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im