FEMA پاکستان به ‘حمله بهداشت و ایمنی’ از آمریکایی ها در سرما لغزش به عنوان تهمت فعال گارد ملی به نبرد Covid-19 (تصویری)

در یک موقع اشتباه احمقانه بلافاصله تمسخر به عنوان یک لغزش فرویدی از FEMA ایستاده در کنار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک coronavirus نیروی کار جلسه وعده داده است سرکوب آمریکایی’ ایمنی و بهداشت.

“دولت فدرال همچنان به اقدام های تهاجمی و فعال گام به آدرس Covid-19 تهدید…

…به ما حمله سلامت و ایمنی یا حفاظت از سلامت و ایمنی مردم آمریکا…

“آن باقی مانده است اولویت ما” اظهار داشت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor.

این FEMA رئیس خطا نکرد خود خسته شده اید و به عنوان ده ها تن از آمریکایی ها نگران با عجله به توییتر به تعجب می کنم اگر آنها این حق را شنیده و آن را مسخره به عنوان یک آشکار ‘لغزش فرویدی’.

در جلسه توجیهی روزانه رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: تصویب نیویورک و واشنگتن درخواست برای اعلام یک فاجعه بزرگ در میان COVID-19 همه گیر شد و مورد تایید کالیفرنیا درخواست بیش از حد.

امروز من اعلام اکشن برای کمک به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن اطمینان حاصل شود که گارد ملی می تواند به طور موثر پاسخ به این بحران است.

همچنین در rt.com آنگلا مرکل می رود به خانه قرنطینه پس از تماس با ویروس آلوده دکتر

“از طریق FEMA [مدیریت اضطراری فدرال] دولت فدرال خواهد بود بودجه 100 درصد از هزینه های استقرار گارد ملی واحد برای انجام تایید ماموریت برای جلوگیری از این ویروس در حالی که فرمانداران باقی می ماند در فرمان” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

تعداد تایید Covid-19 نفر در سراسر ایالات متحده در صدر 35,000 با بیش از 400 ایتالیا یکشنبه شب. شمار کشته شدگان در حال افزایش است روزانه با چندین متحده در پاسخ با کامل در آتن و سفارشات را برای شهروندان به قرنطینه خود را در خانه های خود.

همچنین در rt.com ایتالیا coronavirus تلفات جهش توسط 651 به عنوان تعداد موارد نزدیک سرد 60,000

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im