احساس برن? ساندرز طول می کشد سرب در نیوهمشایر او & Buttigieg به دست آوردن زمین در سراسر کشور پس از آیووا انجمن موفق – نظرسنجی

پس از آیووا انجمن fiasco – که نتایج آن هنوز نامشخص– پیت Buttigieg و برنی ساندرز به دست آورده اند حمایت با دومی مصرف کاملا جامد سرب در نیوهمشایر, تازه نظر سنجی نشان می دهد.

همه چشم ها در حال حاضر در نیوهمپشایر که در آن آینده دموکراتیک اولیه قرار است به اتفاق در روز سه شنبه.

ساندرز برخوردار 24 درصد در حمایت از دولت بر اساس یک نظرسنجی توسط نماینده دانشگاه روز پنجشنبه منتشر شد. این به او می دهد جامد سرب بیش از بقیه نامزدهای دموکرات با سابق, South Bend, Ind., شهردار Buttigieg در جایگاه دوم با 20 درصد حمایت در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سوم با 17 درصد است.

همه چیز هنوز هم ممکن است تغییر هر چند به عنوان تنها نیمی از 49 درصد به طور دقیق از اصلی رای دهندگان محکم تنظیم شده که دقیقا آنها در حال رفتن برای حمایت از. برای 55 درصد از دموکرات ها در دولت, برکناری رئیس جمهور کنونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از عوامل مهم در انتخاب خود را از هر گونه سیاست های نامزدها در واقع برای ایستادن. با چنین طرز فکر و بنابراین تمایل به حمایت از نامزدی که به نظر می رسد ‘قوی’ به اندازه کافی قادر به سرنگونی نه چندان محبوب رهبر از کاخ سفید است.

همچنین در rt.com آیووا فاجعه redux: DNC خواسته recanvass به عنوان بیشتر جزئیات کثیف ظهور در مورد سایه برنامه حامیان

در سراسر کشور همه چیز به نظر نمی آید بسیار روشن برای بایدن. با توجه به صبح مشورت آخرین نظرسنجی نامزد از دست عظیم و پنج درصد از هواداران فقط در سه روز انداختن از 29 تا 24 درصد است. ساندرز به نوبه خود به دست آورد حمایت و در حال حاضر برخوردار 25 درصد از رای دهندگان آماده برای بازگشت او گرفتن باریک و سرب بیش از بایدن – هنوز هم این رهبری است نه یک تعیین و نهفته در درون این نظرسنجی حاشیه خطا. Buttigieg تقریبا دو برابر خود را در سراسر کشور حمایت و در حال حاضر در 12 درصد است.

رو به کاهش حمایت بایدن به وضوح دیده می شود در نظر سنجی مربوط با حزبی آیووا. با وجود بسیاری از مسائل فنی که گرفتار رسوا رویداد و هنوز هم جلوگیری از نتیجه نهایی از حال اعلام کرد که بایدن عملکرد بسیار ضعیف است. او به احتمال زیاد به نمره چهارم در آیووا با نزدیک به 16 درصد از حمایت رای دهندگان در حالی که سناتور. الیزابت وارن سوم این است که در حال حاضر با حدود 18 درصد است.

بن بست بین ساندرز و Buttigieg به طور موثر منجر به قرعه کشی با هر دو مدعی پیروزی.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی