فدرال رزرو در آخرین $2.3 tn نجات رها آن را بر ما ناخواسته بازار اوراق قرضه در حالی که خیابان اصلی همچنان به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن

فدرال رزرو پرده برداری کرده است و در عین حال یکی دیگر از $2.3 تریلیون coronavirus نجات آشکار آن را خرید و حتی به تازگی کاهش داد اوراق قرضه را در تلاش برای پرش شروع اقتصاد در میان نگرانی های اندازه گیری خواهد شد هیچ چیز به خیابان اصلی.

آخرین نقدینگی حمله رعد اسا از فدرال رزرو پرده برداری کرد روز پنجشنبه اجازه می دهد تا عملا بانک مرکزی آمریکا برای خرید اوراق دارای بدهی شرکت های بزرگ تا زمانی که آن را دارای رتبه BBB – یا بالاتر (قطع برای آنچه در نظر گرفته شده است سرمایه گذاری-درجه) از مارس 22. به اصطلاح آشغال بالا عملکرد اوراق قرضه تعیین شده به عنوان مثل با توجه به در معرض خطر به طور پیش فرض و منعکس کننده یک امتیاز آژانس اعتماد به نفس پایین در یک شرکت.

از طریق بازار اولیه و ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری ویژه وسایل نقلیه هدف (SPVs) مجموعه ای برای خرید بدهی های شرکت های بزرگ به عنوان بخشی از ماه گذشته ماموت coronavirus نجات لایحه تغذیه می خرید تا به 750 میلیارد دلار در اوراق قرضه – از جمله در حال حاضر اوراق قرضه – با قدرت خرید اهرمی کردن 75 میلیارد دلار در سرمایه است. در حالی که آن را نمی خواهد به عنوان مقدار برای آن دلار بالا-عملکرد بازار به عنوان آن می تواند در سرمایه گذاری-درجه – یک اهرم از 7 به 1 به عنوان مخالف به 10 به 1 – مالیات دهندگان در نهایت خواهد شد در قلاب در صورتی که در معرض خطر بدهی های پیش فرض.

همچنین در rt.com Covid-19 ممکن است باعث عمیق ترین بحران اقتصادی ‘از طول عمر ما’ — رئیس سازمان تجارت جهانی

شرط بندی روی آینده کشور در sub-سرمایه گذاری-درجه بدهی نگران آن بودند که در حال حاضر eyeing تغذیه نقدینگی ثروت باد اورده skeptically. اما رسانه ها اصرار دارند هیچ مشکلی با وام کمک به دست به اصطلاح “فرشتگان سقوط کرده” – شرکت هایی که دیده اند بدهی خود را کاهش داد و از BBB – به ناخواسته یا حتی ارز داد و ستد وجوه است که تمرکز بر روی عملکرد بالا بدهی حتی ریسک سرمایه گذاری است.

با توجه به این منجلاب که coronavirus-باعث خاموش شدن ناگهانی باز در وسط ما اقتصاد نیست فقط پرواز شرکت های بزرگ که در معرض خطر داشتن اوراق قرضه خود را کاهش داد البته. برخی از 47 درصد از اوراق قرضه شاخص در حال حاضر در نظر گرفته سرمایه گذاری درجه ساخته شده است تا از شرکت هایی که بدهی است که دارای سه یا کمتر از سطح بالاتر از آشغال و یکی از “فرشتگان سقوط کرده” به احتمال زیاد برای دیدن سرمایه گذاری توسط بانک فدرال جدید ویژه هدف خودرو توسط شرکت فورد موتور.

برخی از سرمایه گذاران پیشنهاد کرده اند که این اقدام بی سابقه مقدار به چیزی کمتر از یک (غیر مستقیم) نجات از سهام خصوصی صنعت که در عمل با خرید عدم شرکت ها و تبدیل آنها سودآور – اغلب با شلیک یک تکه سنگین از نیروی کار خود را. به عبارت دیگر آنها از ترس آن کمتر “وام کمک به دست به خیابان اصلی” و بیشتر “وام کمک به پنجه به کرکسهای جشن گرفتن در خیابان اصلی.”

“اگر شما فکر می کنم مردم ناراحت شدند در مورد نجات بانک ها که در آن مدیران اجرائی ساخت شد $50m یک سال, چگونه می خواهند به احساس می کنید در مورد نجات شرکت های سهامی خصوصی که در آن مدیران ساخت $500 متر یک سال؟” یک سرمایه گذار خواست بار مالی.

دیگر ویژگی های پنج شنبه را نجات شامل یک شهرداری نقدینگی تسهیلات که تا 500 میلیارد دلار به دل کردن به استانها و شهرستانها که بدهی های آن را خرید در قیمت است که بستگی به خود رتبه بندی اعتباری یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام و کمکی نهاد راه اندازی برای تامین مالی بانک ها loaning به بیمار کسب و کارهای کوچک زیر چک حفاظت از برنامه.

امور مالی سایت صفر پرچین مشاهده شده است که تنها دارایی-کلاس سمت چپ برای تغذیه به خرید سهام – یک مفهوم به عنوان غیر قابل تصور به عنوان آن خرید اوراق قرضه بود دو ماه پیش.

ریختن پول بیشتر همیشه به شرکت های بزرگ با یک مشکوک در آینده ساخته شده است بسیاری از آمریکایی ها مضطرب به عنوان آنها در سخنان معروف الگوی رفتاری تماشای “پول چاپگر رفتن brrrrrr.”

دیگران گریه ناپاک در این فکر است که عمده مشکلات اجتماعی می تواند ثابت شده است بیش از چند بار توسط تمام شرکت های بزرگ کمک مالی در جریان است.

و بسیاری اشاره کرد که کسب و کارهای کوچک است که قرار گرفتن bailed هنوز بیحال شدن در حالی که تغذیه تغذیه گربه چربی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im