سوئیس ستاره تنیس راجر فدرر در سمت چپ بود نا امید و از جیب بعد از اینکه با یک سیلی $3,000 خوب برای ادای سوگند در چند زبانه بیهوده گویی خود را در طول یک چهارم نهایی برنده بیش از Tennys Sandgren.

فدرر تحویل داده شد یک کد تخلف در طول مسابقه و پس از یک lineswoman گزارش سوئیس ستاره کلامی وقاحت به داوری Marijana Veljovic در طول مجموعه سوم از بازی.

در حالی که فدرر اعتراف کرد او در واقع با استفاده از فحش دادن کلمات در دادگاه او نشان داد که او در “ترکیبی” از زبان و گفت: راه او دست خود را در دادگاه هشدار چپ یک طعم و مزه ترش در دهان او.

همچنین در rt.com “من فوق العاده خوش شانس’: باز گشت king Roger Federer موجب صرفه جویی هفت امتیاز بازی را برای رسیدن به استرالیا باز نیمه نهایی (تصویری)

صحبت در مورد خط قاضی که در گزارش خود ادای سوگند به داوری, فدرر گفت: “واضح است که او صحبت می کند مخلوط می شوند. نمی دانم که. دفعه بعد من رو به بررسی (زبان مهارت) خطوط-مردم.

“راستش را نا امید می شود در یک نقطه و… من فکر می کنم این طبیعی است.

“که من پیدا کردم آن را کمی دشوار است. نه مثل من شناخته شده به اطراف پرتاب کلمات و هر چه. اینطور نیست که کل ورزشگاه آن را شنیده یا نه.”

با وجود او در دادگاه دلخوری فدرر موفق به حفظ خونسردی خود و صرفه جویی هفت امتیاز بازی را قبل از اینکه در نهایت defeatint Sandgren به کتاب جای خود را در روز پنجشنبه در مرحله نیمه نهایی در برابر دفاع استرالیا قهرمان باز نواک جوکوویچ.

همچنین در rt.com شوک روز: رافائل نادال از تنیس آزاد استرالیا زیر پر شور از دست دادن به Dominic Thiem

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی