نگرانی که لیورپول می تواند محروم لیگ برتر تاج اگر coronavirus شیوع بدتر

Jurgen Klopp شکستن رکورد لیورپول طرف می توان انکار کرد چه خواهد بود اول خود را بالا پرواز لیگ پیروزی در سه دهه اگر coronavirus شیوع منجر به مقیاس بزرگ بازی cancelations با توجه به رسانه های انگلستان گزارش.

لیورپول انباشته اند ماموت 22-نقطه سرب در لیگ برتر پیش از دوم قرار منچستر سیتی و هستند اما اطمینان از تامین امنیت در لیگ برتر در چند هفته.

اما یک گزارش از انگلستان دیلی تلگراف گفته است که اجتناب ناپذیر خود را برنده می تواند با تاخیر و یا حتی لغو در مجموع اگر شیوع COVID-19 نیروهای football مقامات به قراضه وسایل آینده.

همچنین در rt.com جام جهانی-برنده Del Piero مانع از دریافت ویزای روسیه بیش قاتل coronavirus نگرانی – گزارش

موارد coronavirus در بریتانیا افزایش یافته و به 19 در 24 ساعت گذشته با این تعداد مجموعه به تورم بیشتر در روزهای آینده.

و در حالی که فدراسیون فوتبال هنوز برای اعلام هر گونه مانعی برای آینده وسایل برخی از باشگاه ها شروع به موسسه سیاست های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

نیوکاسل را ممنوع اعلام کرد بازیکنان خود را از دست دادن در حالی که روزنامه نگاران ورود به تاتنهام کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه مجبور شد برای گرفتن اجباری آزمایشات پزشکی قبل از اینکه اجازه ورود.

چندین فوتبال لامپ در ایتالیا – که به نظر می رسد اروپا سر چشمه از بیماری شده اند به تعویق افتاد و یا بازی در پشت درهای بسته در حالی که ایرلند آینده راگبی شش ملت برخورد با ایتالیا نیز به تعویق افتاد.

شیوع بیماری همراه با این رای که با آن در حال گسترش است منجر به عمده فروشی گمانه زنی ها در مورد پتانسیل انشعابات برای ورزش در ماه های آینده و در تلگراف وجود دارد هیچ برنامه از پیش تعیین شده در محل و اگر در لیگ برتر مجبور به انصراف از وسایل آینده.

تصمیم به انکار لیورپول در لیگ برتر به احتمال زیاد باعث داد و بیداد و منجر به بحران در مذاکرات بین باشگاه و لیگ مقامات. این موضوع می تواند پیچیده بیشتر با اینکه آیا یا نه این سه تیم در منطقه سقوط در زمان فرضی کوتاه از فصل خواهد بود در واقع تنزل.

همچنین در rt.com توکیو بدون رفتن: بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر قاتل coronavirus نه تحت کنترل در آورد در عرض 3 ماه

ما آن را بسیار جدی اما ما نمی تواند اجتناب از همه چیز. این فوتبال است اما مشکل جامعه یکیگفت:” لیورپول مدیر Jurgen Klopp پیش از سمت خود در سفر به واتفورد.

امیدوارم دقیق مردم در پیدا کردن راه برای پاسخ به آن است.

ما نشده است گفت: ما نمی تواند بازی کند بنابراین ما خواهد شد. ما آن را جدی اما ما دیوانه نیست با آن است. ما نمی گفت: هر کسی که به لرزش دست, اما ما نمی آنها را وادار به انجام این کار است یا نه. ما نمی تواند انجام بیش از ما در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im