ترس باعث coronavirus اعتیاد به مواد مخدره ممکن است کشتن قربانیان خود را سریع تر از همه گیر

غیر منطقی و همه جانبه ترس از coronavirus همه گیر است که racking تا بدن خود را شمارش گاهی اوقات سریعتر از این بیماری است. ایتالیایی, پرستار, اتحاد پیوست و در تمرینات coronavirus باعث خودکشی.

Daniela Trezzi یک مراقبت های ویژه در سن خراردو بیمارستان در ایتالیا سخت است-آمار لمباردی منطقه بود که مبتلا به کروناویروس در اوایل این ماه کشته در روز یکشنبه. او وحشت زده شد که او تا به حال آلوده برخی از مردم او در تلاش بود به شدت به کمک فدراسیون ملی پرستاران ایتالیا گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه تایید مرگ او. Trezzi شده بود به قرنطینه پس از تشخیص او در مارس 10.

وحشت از گسترش Covid-19

آن را سخت به تصور کنید که چگونه ناگهانی و طولانی مدت جدا از قرنطینه به خصوص پس از طولانی خسته کننده شیفت مراقبت از بیمار می تواند سوخت سمی چرخه گناه و اتهام. مقامات در حال تحقیق در مورد مرگ او اما حتی بیشتر از نظر روانی سالم در میان ما می تواند به سرعت توسط انزوا; یک دلیل وجود دارد بسیاری از نقاط جهان ممنوع سلول انفرادی در زندان در زمینه های بشردوستانه است.

همچنین در rt.com نظامی روسیه پزشکی کاروان می سازد 600 کیلومتر مارس به قلب ایتالیا Covid-19 شیوع (عکس و ویدئو)

نه Trezzi اولین بار, ایتالیایی, پرستار را به زندگی خود را از ترس از گسترش این بیماری همه گیر آنها می خواهم اختصاص داده شده خود را به مبارزه با. بدون از جمله نام پرستاران گروه اذعان کرد در بیانیه خود که روز سه شنبه “مشابه قسمت [خودکشی] اتفاق افتاده بود یک هفته پیش در ونیز با همان دلایل اساسی.” حدود هشت درصد از ایتالیا coronavirus موارد پزشکی و کارگران با توجه به Gimbe بنیاد که تخمین زده می شود که 5,760 متخصصان پزشکی تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری همانطور که از شنبه.

تاثیر جداسازی

اگر ترس اطراف این ویروس در حال رانندگی پزشکی کارگران به خودکشی یکی که انتظار می رود برای دیدن laypeople بودن ترس به مرگ نیز هست. و آنها عبارتند از: روز یکشنبه یک توهمی جوان درگذشت, تنها چند روز پس از خود coronavirus-انگیزه خودکشی چپ او را در وضعیت بحرانی است.

‘You’ll Never Walk Alone’: UK hospital staff shows solidarity with colleagues battling Covid-19 amid protective kit shortages

نوزده ساله پیشخدمت امیلی اون داشت به طور جدی بیمار پس از اقدام به خودکشی در اوایل این ماه اما هرگز بهبود; خانواده او برداشته و او را از حمایت از زندگی در روز یکشنبه. اوون برخاستیم و به او هشدار داد بستگان او تبدیل به سنگ شد از “دنیای بسته شدن در برنامه های لغو شده و گیر کرده در داخل” به عنوان coronavirus را به ارمغان آورد روال عادی به توقف screeching.

بیشتر مردم از مرگ و خودکشی در طول این از ویروس خود را” اوون گزارش گفت: خانواده در روز قبل از او در تلاش برای پایان دادن به زندگی خود.

ترس بیش از تشخيص

K. بالا کریشنا 50 ساله, هندی, مرد, ندارد, coronavirus زمانی که او خود را به دار آویخته ماه گذشته پس از تجربه علائم شبه آنفولانزا – اما او فکر کرد که او انجام داد. اعتقاد او به این بیماری پس از پزشکان در یک کلینیک در نزدیکی فرستاده او را به خانه با تشخيص تب ویروسی کریشنا قرنطینه خود را در اتاق خود و سقوط عمیق تر به افسردگی پس از گزارش شراب خواری-تماشای فیلم در مورد کوروناویروس.

در نهایت از جان گذشته به گسترش این بیماری به خانواده و یا همسایگان در Chittoor منطقه آندرا پرادش او تضعیف خانواده اش و به پایان رسید عمر خود را در این قبرستان که در آن مادر خود به خاک سپرده شد.

در حالی که کریشنا به حال تمایز مشکوک بودن به عنوان اولین coronavirus خودکشی پس از این بیماری همه گیر عناوین ساخته شده در ووهان در ماه دسامبر وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که چگونه بسیاری از مردم دیگر را شامل گسترش اپیدمی هنگامی که وزن تصمیم به پایان دادن زندگی خود را.

همچنین در rt.com تعداد تایید Covid-19 موارد فراتر از 500.000 جهانی – دانشگاه جانز هاپکینز

تماس به ما ملی پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در خانه باید گزارش افزایش 300 درصد به عنوان دولت موظف قرنطينه زور مردم را به انزوا در حالی که بحران خط متن گزارش روز چهارشنبه که در آن انجام شده و دو بار به عنوان بسیاری از جلسات مشاوره به صورت عادی در طول هفته گذشته است. دیگر محلی خودکشی-پیشگیری خطوط تماس ویژه ای را گزارش کرده اند خود را خوشه در ترافیک.

مشاوره برای دفع جداسازی توسط چت از طریق تلفن یا اینترنت با عزیزان نیست کاملا شکاف برای بسیاری از. انسان ها موجودات اجتماعی و افزود: استرس از دست دادن شغل و نگرانی های مالی نمی تواند لزوما حل یک چت با مادر.

حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته اطلاع از مشکل هدایت فقیر امیلی اوون با هشدار خود را در اوایل این هفته که خاموش کردن طولانی مدت از اقتصاد ایالات متحده می تواند “خودکشی توسط هزاران نفر… در حد تعداد بیشتری از اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به virus.”

اجتماعی فاصله” است بدون شک نجات داد برخی از زندگی, اما این می تواند پایان دادن به دیگران است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی