‘F*cking احمقها!’ NHL دروازه بان Lehner دود در سوئد عدم Covid-19 مستند به عنوان مرگ و میر در کشور soars

وگاس شوالیه طلایی goaltender رابین Lehner اجازه rip در بومی سوئد بیش از اجتناب از coronavirus انزوا اقدامات در پی اخیر سنبله در کشور مرگ و میر در تماس تلفنی با کسانی که به اتهام “f*cking احمقها.”

ادامه مطلب: ‘خودتان قرار دادن در کفش من’: Khabib ‘لغو’ UFC 249 مبارزه نمی خواهد دور زدن Covid-19 قرنطینه اقدامات

Lehner بود در پاسخ به انتقاد از سوئد سهل انگاری در سیاست های مبارزه با گسترش coronavirus که شامل یک کمبود اساسی جمعیت مستند توسط دولت است که به نوبه خود منجر به افزایش روزانه نرخ مرگ و میر.

مدارس در این کشور اسکاندیناوی به کار خود ادامه سفر بوده است نه محدود و حتی محبوب اسکی باز باقی می ماند به رغم Covid-19 هدف قرار دادن برخی از کشورها در اروپا و به خصوص به شدت.

برای Lehner مشکل شخصی بود: “آنچه که در سوئد انجام شده است؟?? لعنتی احمقها! خواهر کوچک من به مدرسه می رود و بیمار مادر در خانه است که احتمالا نه مقابله با این بیماری است. از خواب بیدار به جهنم!” 28 ساله و بومی در شهر گوتنبرگ در توییتی در روز پنج شنبه.

سوئد تا کنون ثبت شده در مجموع 5,466 coronavirus موارد که منجر به 282 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. هر چند که تعداد به مراتب پشت سر ایتالیا و اسپانیا و فرانسه, قاره, بدترین آمار سازمان ملل که تعداد تقریبا دو برابر شده از 146 در 31 مارس است.

با وجود انتقاد از سوئد آژانس بهداشت عمومی مدیر کل یوهان کارلسون نقل به تازگی عنوان کرد و گفت این کشور رویکرد به کروناویروس بود “یک حق”و مقامات “باقی می ماند بسیار با اعتماد به نفس آن است که بهترین راه برای جلوگیری از این بیماری از گسترش”.

ممنوعیت تجمع از 50 یا بیشتر مردم و ارائه مشاوره به کسانی که بیش از 70 به ماندن در خانه هستند و برخی از معدود اقدامات گرفته شود توسط دولت اما رستوران ها و مغازه ها همچنان به فعالیت آزادانه.

نخست وزیر استفان Löfven باقی مانده است مصر که سوئد در حال آزمایش جمعیت آن در یک سطح مشابه با “قابل مقایسه با کشورهای”.

همچنین در rt.com ‘همه می دانستند او برای مبارزه با’: Dana سفید می دانستند Khabib Nurmagomedov بود از UFC 249 پس چرا باقی بماند با این رویداد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de