‘F*ck شما pr*ck!’: تایسون خشم به پسر جوان ارائه می دهد و دارای گونه های برامده ملامت طی پدر قرنطینه خانه تمرین (تصویری)

هنگامی که شما یک 6ft 9in قهرمان سنگین وزن ورزش در خانه در طول یک دوره خود تحمیل انزوا می تواند روی حیله و تزویر اما تایسون خشم نیست اجازه coronavirus وضعیت – یا در واقع پسر خود را – در راه خود را معمول است.

خشم, که را شکست داد دئوتای وایلدر هفتم-گرد گوشه ای توقف در لاس وگاس در ماه گذشته به مدت طولانی حمایت مزایای حفظ یک فعال برنامه ورزش و مزایای آن می توانید به خود و بهداشت روان.

ادامه مطلب: ‘حالا شما ببینید چقدر سخت او برخورد?’ باور نکردنی بیرون رینگ فیلم نشان خشم مشت قدرت او به عنوان عرشه وایلدر (تصویری)

محدودیت در محل توسط دولت بریتانیا برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس باید بدان معنی است که بسیاری از ورزشگاه در سراسر کشور درهای خود را بسته اند که همراه با محدودیت های قرار داده شده در تعداد افراد مجاز به جمع در گروه بدان معنی است که مردم شده اند مجبور به پیدا کردن جایگزین بدان معنی است که در آن به ماندن مناسب و فعال و سالم است.

اما تایسون خشم پیدا کرده است یک راه حل برای این. WBC قهرمان سنگین وزن آغاز کرده است, ارسال فیلم از او ورزش را به خود کانال های رسانه های اجتماعی است که در آن بینندگان را دعوت به پیوستن و همراه با او به عنوان اجرا می شود از طریق تکنیک های مختلف مانند پریدن جک sit-ups و دیگران.

قضاوت با مشاهده اعداد خشم تمرین ویدئوها اثبات محبوب در میان طرفداران خود را – اما این احساسات به نظر نمی رسد که تکرار در خشم خانواده خود را به عنوان نشان داده شده در ویدیو زیر.

خشم و متحیر شد و انتظار می رود برای دیدار با, برای بار سوم در ماه ژوئیه اما قابل توجهی وجود دارد ترس است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند KO هر گونه تاریخ و فشار آن را حداقل تا بعد از آن در سال.

هر گونه تاخیر می تواند تاثیر تبلیغ درگیری میان خشم و همکار انگلیسی آنتونی جاشوا بود که انتظار برای رخ می دهد در اواخر این سال یا اوایل سال آینده باید خشم کسب دومین پیروزی متوالی مقابل وایلدر و جاشوا ظهور پیروز از اجباری عنوان دفاع در برابر کوبرات Pulev است که در حال حاضر برنامه ریزی شده را در لندن در ماه ژوئیه.

همچنین در rt.com تایسون خشم shuns coronavirus هشدار به سر میخانه برای روز سنت پاتریک پاینت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de