FCC blacklists Huawei و ZTE را به عنوان “امنیت ملی تهدید’

ما در کمیسیون فدرال ارتباطات دارای لیست سیاه چینی با تکنولوژی شرکت Huawei و ZTE و شرکت های تابعه خود را به عنوان “امنیت ملی تهدید” محرومیت ما از شرکت های با استفاده از بودجه دولت برای انجام کسب و کار با آنها.

ما شرکت های ممنوع از ضربه زدن به FCC را $8.3 میلیارد دلار در صندوق خدمات جهانی برای خرید Huawei و ZTE کالا و خدمات تحت بان که صادر شد در روز سه شنبه.

“هر دو شرکت دارای روابط نزدیک به حزب کمونیست چین و چین دستگاه نظامی,” FCC صندلی Ajit Pai در بیانیه ای گفت: “و هر دو شرکت به طور گسترده موضوع به قانون الزام آنها به همکاری با این کشور سرویس های اطلاعاتی.”

در حالی که Pai ذکر “قاطع وزن شواهد” برای حمایت از FCC را حرکت ما سازمان های اطلاعاتی’ ادعا می کند که شرکت چینی تجهیزات سرند با درب پشتی funneling اطلاعات حساس به پکن با این حال باید با پشتیبانی از شواهد.

Huawei شده است بارها و بارها ممنوع اعلام شده و در لیست سیاه دولت آمریکا که همچنین تحت فشار متحدان از جمله انگلستان و آلمان به نوار بازار-مسلط شرکت چینی از خود نوپای 5G زیرساخت ها است. این شرکت قرار داده شد در واشنگتن “نهاد لیست” در سال گذشته محرومیت شرکت های ایالات متحده را از انجام کسب و کار با آن را بدون اجازه مخصوص.

اما در اوایل این ماه, ما در واقع کاسته محدودیت های Huawei اجازه می دهد شرکت های آمریکایی به همکاری با این شرکت چینی به مجموعه ای از استانداردهای 5G شبکه.

همچنین در rt.com دولت ایالات متحده قصد دارد 5G مداخله در بازار برای شکستن تسلط چین Huawei

بسیار به واشنگتن وغصه, Huawei باقی مانده است رهبر جهانی در فناوری 5G. اما برگ برنده دولت گزارش شده است برگزاری مذاکرات با ما فن آوری و شرکت های سهامی خصوصی در تلاش به چنگ تسلط به فن آوری های جدید از پکن کنترل شناور امکانات از جمله دولت حمایت کنسرسیوم خرید سهام کنترل در نوکیا یا اریکسون – دو غیر شرکت های چینی گرد کردن چهار صفحه 5G ارائه دهندگان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>