FBI به دنبال اثبات بیشتر از ‘جنایی نیروی بیش از حد در جورج فلوید کشتن به عنوان خشم عمومی مطالبات فوری بازداشت

اف بی آی و دادستان محلی می گویند که آنها نیاز به شواهد بیشتری قبل از آنها می توانید فایل اتهام علیه افسران درگیر در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. عصبانی ساکنان ادعا می کنند محققان در حال کشیدن پاهای خود را.

در حالی که مقامات ایالت مینه سوتا گفت: “قوی و دقیق” کاوشگر به Floyd مرگ در جریان است در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه آنها اشاره کرد این تحقیقات هنوز هم نیاز به نشان می دهد که افسران شکست هر گونه قوانین با Hennepin County وکیل Mike Freeman هشدار در برابر هر گونه شتابزده کیفرخواست.

“من نمی خواهد با عجله به عدالت من قصد دارم برای انجام این حق” فریمن, گفت:, و اضافه کرد که این فیلم از فلوید آخرین لحظات زنده در بازداشت پلیس است “گرافیک و وحشتناک” اما که محققان باید “اثبات [افسر] نقض قانون جنایی و وجود شواهد دیگر که پشتیبانی نمی کند جنایی مسئول است.”

همچنین در rt.com میدان نبرد در ایالت مینه سوتا: اخلال ویدئوها نشان می دهد پس از شورش های خشونت آمیز پلیس قتل یک مرد سیاه و سفید

وکیل اشاره 2015 پلیس-درگیر قتل فردی گری در بالتیمور که در آن اتهامات آورده بودند به سرعت در میان شورش های خشونت آمیز و منجر به هیچ کنفرانسهای برای هر یک از افسران دخیل.

این نماینده ویژه مسئول مینه سوتا FBI زمینه, اتاق کار, Rainer برندیس نیز نامیده می شود در هر حال “و” فلوید مرگ به جلو آمده با اطلاعات اضافه کرد که “هیچ نکته خیلی کوچک است.”

با وجود اطمینان از سریع و کامل پروب بسیاری از منتقدان آنلاین شد متقاعد تصویری از فلوید مرگ به تنهایی باید توجیه کیفرخواست در حالی که دیگران هشدار داد مینیاپولیس خواهد “در ادامه به رایت” با تشکر از “انفعال” از مقامات.

غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی درگذشت, پس از برخورد پلیس در روز دوشنبه. ویروسی نشان داد یک افسر سنجاق کردن مرد به زمین با زانو به گردن خود به عنوان فلوید شکایت از مشکل تنفس.

این حادثه موجب اعتراضات گسترده در سراسر شهرهای دوقلو که در شب چهارشنبه فوران به تمام عیار شورش با صحنه هایی از خرابکاری و غارت و آتش سوزی. ناآرامی ها از گسترش فراتر از مینیاپولیس, باعث, مینه سوتا, مقامات برای فعال کردن گارد ملی واحد را به وضعیت تحت کنترل است.

همچنین در rt.com مینه سوتا رول گارد ملی برای جلوگیری از شورش & غارت, ‘اطمینان از ایمنی’ از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید قتل

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de