FBI درخواست مصاحبه با شاهزاده اندرو در جفری اپستاین مورد, اما دریافت, ‘صفر همکاری’

ما دادستان فدرال درخواست کرده اند مصاحبه ای با بریتانیا را از شاهزاده اندرو در مورد دیر جنسیت مجرم و سرمایه جفری اپستین یک وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک را تایید کرد روز دوشنبه.

صحبت های خارج از عمارت که قبلا متعلق به اپستاین وکیل جفری برمن گفت: اندرو هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به اف بی آی درخواست و پیشنهاد کرده است “صفر همکاری” تا کنون. که با وجود سلطنتی بریتانیا در اوایل گفت که او خواهد بود مایل به کمک “هر مناسب آژانس های اجرای قانون” در انجام تحقیقات خود را به تجاوز جنسی ادعاهای ساخته شده در برابر اپستاین و co-توطئه گران که به وسیلهی او.

“[شاهزاده اندرو] عموم ارائه شده در واقع در یک مصاحبه مطبوعاتی به همکاری با اجرای قانون بررسی جنایات مرتکب شده توسط جفری اپستاین و شرکت خود توطئه گران,” برمن ادامه داد.

همچنین در rt.com هیچ صلاحیت? اسکاتلندیارد مجبور به توضیح دهد که چرا آن کاهش یافته و قاچاق جنسی پروب به اپستاین و شاهزاده اندرو

اندرو دوستی با اپستاین آمده است تحت بررسی در ماه های اخیر منجر به او به آدرس انتقادات در یک تصادف ماشین مصاحبه بی بی سی در ماه نوامبر که باعث شد حتی بیشتر اتهامات در مورد رابطه و او را مجبور به قدم به عقب از وظایف عمومی خود را به عنوان بخشی از خانواده سلطنتی است.

برمن به هیچ جزئیات خاصی را به عنوان اطلاعات FBI خواهد بود به امید یادگیری از اندرو اما گفت اپستاین را نداشته اند قادر به انجام جنایات خود و بدون کمک از co-توطئه گران.

اپستاین درگذشت در حالی که در بازداشت در نیویورک زندان در ماه اوت و مرگ او حکم یک خودکشی هر چند شرایط اطراف آن باعث شد بسیاری به این باور foul play درگیر شد.

همچنین در rt.com اپستاین کالبد شکافی عکس, اضافه کردن به قتل حدس و گمان

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی