FBI بازداشت پاکستان, دکتر, تلاش برای پیوستن به داعش و حمل کردن ‘گرگ تنها’ حملات در ما

یک پاکستانی پزشک و کارمند سابق در معتبر ما پزشکی مرکز تحقیقات دستگیر شد, در تهران پس از گفتن خبرچینان اف بی آی به دنبال او برای پیوستن به دولت اسلامی, امید به راه اندازی حملات از طرف آنها.

28-در سال, دکتر محمد مسعود بود دستگیر و توسط FBI در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی و متهم در یک تعداد از ارائه حمایت مادی به یک سازمان تروریستی است.

مسعود – که قبلا به عنوان یک هماهنگ کننده تحقیقات در محترم کلینیک مایو مستقر در روچستر مینه سوتا – ساکن شد و در آمریکا در یک کار ویزا دادستان ها می گویند. ابتدا در ماه ژانویه گفت که چند پرداخت خبرچینان اف بی آی از تمایل خود برای پیوستن به دولت اسلامی (که قبلا ISIS) و متعهد وفاداری به رهبر آن تحت تاثیر این آگاهان نیز از اعضای بدنام گروه های تروریستی است.

“بسیاری وجود دارد و من می خواستم برای انجام این کار در اینجا… lon wulf [sic] چیزهای که می دانید” دکتر جوان گفت: یکی از آگاهان با توجه به اف بی آی و اضافه کرد: “اما من متوجه شدم که باید بر روی زمین کمک به برادران و خواهران و کودکان و نوجوانان” – ظاهرا اشاره به سوریه که در آن است فعال باقی می ماند در جیب کوچک.

من می خواهم برای کشتن و کشته شدند.

در یک نقطه در تحقیقات مخبر مرتب تماس تصویری بین مسعود و یک مرد به اعتقاد او یک نظامی است که بر اساس خارج از کشور با دکتر گفته بیان او آماده بود برای پیوستن به این گروه به عنوان یک مبارزه با گیاهان دارویی.

همچنین در rt.com من فقط می خواهم به خانه بروم خدمت زمان در زندان و با من زندگی – ex-داعش جنگنده به RT

او نیز می خواهم بگویم یکی از FBI cut-outs که او می خواست به “مبارزه در خط مقدم و همچنین کمک به زخمی برادران” در سوریه و عراق و یا در شمال ایران.

اف بی آی می گوید علاقه خود را در Masood شد piqued است که در اوایل سال جاری پس از او نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی بیان قصد خود را برای پیوستن به گروه های شبه نظامی. اما تنها پس از رزرو پرواز از مینیاپولیس به لس آنجلس – جایی که او برنامه ریزی شده برای دیدار با یک دولت اسلامی fixer اعتقاد او کمک خواهد کرد او را به سفر به سوریه – آیا FBI بازداشت که در روز پنج شنبه.

دولت اسلامی – نیز شناخته شده توسط آن عربی مخفف ‘داعش’ – برخاسته از بقایای عراق القاعده جناح به دست آورد و به رسوایی جهانی در سال 2014 پس از یک موج بی رحمانه حملات در سراسر عراق و سوریه است. در یک نقطه در آن کنترل یک راه باریک از زمین به اندازه بریتانیا. در حالی که این گروه پس از خود را از دست داده ارضی جای پایی در خاورمیانه سلول های کوچک فعال باقی می ماند به عنوان گروه انتقال به سطح پایین شورش.

همچنین در rt.com مسکو دانشجو محکوم به زندان برای تلاش برای پیوستن به داعش

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im