‘چربی بشود سرد است ، پلوسی را jab در مغلوب ساختن پیشی جستن را وزن می فرستد #MorbidlyObese روند و ‘مقاومت’ می توانید به اندازه کافی

ما مجلس نانسی پلوسی بود تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان پس از دوبله او را “چاق” حتی ساخت عبارت روند آنلاین, اما, بسیاری از را محکوم کرده اند آنچه آنها را به عنوان یک استاندارد دوگانه بیش از “چربی بشود.”

Pelosi نظر آمد و در مصاحبه با سی ان ان اندرسون کوپر در دوشنبه گفتن دانشمند او نگران بود در مورد رئیس جمهور سلامت پس از او گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین – بحث درمان Covid-19 که تهمت می گوید او به عنوان یک اقدام پیشگیرانه. صحبت کردن در هوا پلوسی “تشخیص” ایران به عنوان “چاق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان آنلاین تلف زمان کمی قبل از تشویق در پلوسی حفاری در رئیس جمهور در حالی که به طور همزمان مسابقه به توضیح است که آن را نمی شد یک مثال از “چربی بشود” – که برای برخی از ترقی خواهان به مثابه یک جنایت نفرت. “چاقی” است که یک اصطلاح علمی است که پلوسی, مورد استفاده دقت, بسیاری از استدلال اصرار او قصد ندارد آن را به عنوان یک توهین است.

برخی از شهروندان نمی تواند کمک کند اما گریه نفاق این پیش بینی کاملا متفاوت واکنش از همان منتقدان به حال تهمت یا محافظه کار ساخته شده همان سخن گفتن است.

“آنگاه بشود سرد است که آن کسی که شما را دوست ندارم” یک دیدگاه گفت: با رعایت “ما همه می خواهم ممنوع از توییتر برای چاق بشود اگر ما آن گفت: در مورد محافظت از حزب دموکرات. اما آنها چاق, شرم یک مرد مسن به این YAS ملکه! ذبح کردن!”

حتی کسانی که آشکارا مخالف رئیس جمهور با اشاره به استاندارد دوگانه برخی از نشان می دهد مردم به چوب سیاست های خود و نه از وزن خود را و است که چنین توهین“نمی خواهد صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن” به هر حال.

چاقی در نظر گرفته شده است به اضافه عامل خطر وقتی که می آید به Covid-19 و مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع چاقی (قضاوت فیزیکی خود را از سال گذشته) اما او نمی واجد شرایط به عنوان چاق – اگر شما بر این باورند که کاخ سفید گزارش سلامت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن دارای BMI بالاتر از 30 درست در مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آستانه برای چاقی است. در حالی که وجود دارد شاخص توده بدن تفاسیر آن است که به طور کلی اعتقاد بر این است که یک فرد “به شدت” یا “مرضی” چاق اگر خود را BMI بالاتر از 40.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de