مد و جنایت: PSG را مجروح برزیل نیمار ستاره خشم مقامات باشگاه با حضور در فرش قرمز مراسم در آلمان

PSG را mercurial, برزیلی, ستاره نیمار خشمگین کرده است باشگاه کارفرمایان پس از آماده شدن برای تیمش در لیگ قهرمانان اروپا با بوروسیا دورتموند توسط وي به دوسلدورف در آلمان برای یک فرش قرمز مد رویداد.

طرف فرانسوی به صورت بوروسیا دورتموند در دور 16 از لیگ قهرمانان اروپا در هفته آینده شده اند و نگه داشتن خود را, برزیلی, ستاره استراحت در تلاش برای کمک به سرعت بخشیدن به بهبود خود را از آسیب.

اما مقامات باشگاه بودند کمتر تحت تاثیر قرار گرفته به یاد بگیرند که خود را هنوز دوره نقاهت ستاره تا به حال رهبری به آلمان برای یک رویداد برای لباس با نام تجاری “پخش” سازماندهی شده توسط مد خروجی Peek & کلوپنبورگ.

همچنین در rt.com لیست غنی: پاریس سنت ژرمن سرنگونی منچستر سیتی به لحاظ مالی قدرتمند باشگاه

RT

نیمار ظاهر آرام و شاد به او خندید و به شوخی با مدل های روی فرش قرمز پیش از این رویداد پارتی بعد از کنسرت. اما تیم او نبود خیلی خوشحال در تصمیم خود را به ظاهر قرار دادن یک مهمانی, سفر پیش از آسیب دیدگی او توانبخشی.

PSG رئیس توماس Tuchel قبلا گفت که او نمی تواند 100% تضمین می کنند که برزیل خواهد بود مناسب برای بازی در اواسط هفته.

در حال حاضر پس از نیمار را فوق برنامه گردش در این هفته از آن باقی مانده است دیده می شود چه تحریم های باشگاه را تحمیل بر خود ستاره مرد, و یا اگر او را مناسب خواهد بود به اندازه کافی به ویژگی های مقابل دورتموند.

همچنین در rt.com ‘فرانسه صحبت می کنند… من یک**!’: نیمار در گرم ردیف با مسابقه مسئولان پس از پاری سن ژرمن ستاره رزرو برای showboating’ (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی