طرفداران’ رفتار ‘غیر قابل قبول’ می گوید Liverpool FC

Liverpool FC را محکوم کرده است رفتار برخی از طرفداران که جمع آوری شده در این شهرستان به جشن لیگ برتر عنوان برنده به عنوان “کاملا غیر قابل قبول است”.

عود روشن شد که هزاران نفر تبدیل شده تا در اسکله سر اسکله با وجود محدودیت در تجمعات.

آتش نشانان در خاموش کردن یک آتش کوچک در نقطه عطفی کبد ساختمان.

شهردار جو اندرسون گفت: “حوادث “آورده باشگاه فوتبال لیورپول و سیتی از لیورپول به بی احترامی”.

Liverpool FC با صدور بیانیه مشترک با شورای شهر و Merseyside پلیس گفت: “شهر ما هنوز در بحران بهداشت عمومی و این رفتار کاملا غیر قابل قبول است.

“پتانسیل خطر دوم اوج Covid-19 هنوز هم وجود دارد و ما نیاز به کار با هم به مطمئن شوید که ما نمی خنثیسازی همه چیز به دست آمده است که به عنوان یک منطقه در طول مستند.

“هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار, ما همه با هم کار کنند به ترتیب یک پیروزی رژه وقتی که همه با هم می آیند به جشن می گیرند.”

آقای اندرسون گفت: رادیو بی بی سی Merseyside: “مردم ادرار در درگاه Cunard ساختمان زیرا مردم در آنجا جمع شده بودند با موارد و موارد آبجو.

“من خیلی نا امید و عصبانی و ناراحت است.

“حدود 95 درصد از طرفداران رفتار قابل ملاحظه ای است درخشان و به گوش ما درخواست به دور هم جمع و در عین حال وجود یک اقلیت کوچک besmirching باشگاه فوتبال لیورپول نام.”

جمعه شب در دومین شب متوالی است که جمعیت جمع آوری به جشن باشگاه لیگ پیروزی در 30 سال.

“در روز پنج شنبه زمانی که آنها جمع آوری شده در خارج از آنفیلد شما می توانید استدلال می کنند که شور و شوق وجود دارد و ما مجبور به قبول آن اجتناب ناپذیر بود” آقای اندرسون گفت.

“اما آنچه که ما دیدم دیروز قبل از مدیتیت برنامه ریزی شده از طریق فکر و نوشیدنی, بازی های برگزار شده بخش عمده ای در آن است.

“که هیچ [دیگر] قابل قبول در حال حاضر در این شهر است.”

چرا دنبال BBC شمال غرب در Facebook, Twitter و Instagram? شما همچنین می توانید ایده های داستان به [email protected]