برنامه های خانواده برای زنده ماندن Covid-19 آخرالزمان با صرف سال در پناهگاه های زیرزمینی در حالی که ویروس نابسامانی جهان

برخی از آمریکایی ها گرفته اند اقدامات شدید برای جلوگیری از همه گیر جهانی با حرکت به تبدیل سابق نظامی پناهگاه در داکوتای جنوبی گفت: “ما رو بیمه عمر و بیمه اتومبیل… الان کل بیمه.”

بسیاری از ما امیدواریم که Covid-19 مستند است و بیش در هفته و زندگی به حالت عادی برمی گرداند. اما یکی از خانواده ها در ایالات متحده آمریکا آماده است و آماده به صرف سال در زیر زمین سوار شدن به آن را.

این Gembalas خریداری یک نظامی سابق پناهگاه ساخته شده از بتن و فولاد در جنوب Dakotathree سال پیش. وجود دارد 575 چنین پناهگاه در قلعه بود که مورد استفاده برای ذخیره بمب و مهمات تا سال 1967.

آن را به طور کامل خارج از شبکه. آنها خود را منابع قدرت (انرژی خورشیدی و باد و دیزل ژنراتور) و آب در حال اجرا و به اندازه کافی خشک و کنسرو مواد غذایی به گذشته حداقل دو سال.

مایکل Gembala یک سازنده از ایندیانا نقل مکان خانواده اش به سفارشی خود را پناهگاه هفته گذشته است. صحبت کردن به طور انحصاری به RT از داخل پناهگاه او توضیح داد: “این نبود an out-of-the-blue ایده. دختر ما رفت و از طریق یک تصادف وحشتناک چند سال پیش و به عنوان پدر و مادر ما متوجه است که شما نمی توانید کنترل همه چیز است.”

“ما می توانید ببینید چگونه زندگی می تواند به شدت تغییر و سریع ما به تحقیق آنچه که ما می توانید انجام دهید برای آماده سازی اگر چیزی در جهان اتفاق افتاده به طوری که ما می تواند در محافظت از فرزندان و خانواده است.”

“آن را حس می کند به بیمه عمر بیمه اتومبیل و این حس برای ما به مجموع بیمه.”

در پایان ماه مارس خانواده خود را بسته بندی شده در ایندیانا و سمت چپ برای خود پناهگاه فقط در چهار ساعت پس از دیدن گسترش سریع Covid-19.

تا کنون همه آنها سالم اما مادر مگان شنیده است اخبار نگران کننده از بستگان. او توضیح داد: “من ممکن است آن را داشته باشد و او زندگی می کند با افراد مسن پدربزرگ و مادربزرگ زیادی وجود دارد از اضطراب برای آنها است.”

“ما می خواستیم پوشش بهتر برای خانواده ما و تلاش برای فکر می کنم از تمام امکانات, بنابراین ما می تواند به محافظت از بچه های ما.” پس از ورود آنها در حال حاضر شده است پیوست چهار نوه.

همچنین در rt.com Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده افزایش می یابد گذشته 10,000 میان ترکیبی از نگرانی کشف نشده تلفات & خوشبینی محتاطانه

این پناهگاه که در دور روستا و عمد واقع به دور از هر گونه پتانسیل سیل سایت های هسته ای و یا اهداف.

مایکل گفت: “ما در یکی از امن ترین مکان شما می توانید در وسط هیچ جا وجود دارد و تنها حدود 100 [Covid-19] موارد در کل دولت است.”

ما بسته بندی شده و رفته بودند در چهار ساعت. ما در راه ما را تنها چند ساعت قبل از اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط ایندیانا پس از آن زمان کامل بود.

“ما اینجا هستیم برای سوار کردن ما اینجا هستیم تا پایان و هر چه اتفاق می افتد ما در آن برای دراز مدت است.ما به اندازه کافی غذا برای یک زن و شوهر از سال است.”

هر صاحب خود پناهگاه در پوسته فرم برای $35 ، 000 و سپس می توانید آن را سفارشی. این شرکت اجرا می شود که سایت Vivos صورتحساب خود را به عنوان ارائه “پشتیبان گیری برنامه ریزی برای بشریت است.” تخمین می زند که شما می توانید صرف بین 30.000 دلار به $150,000 اتصالات آن را با برخی از داشتن اسراف حمام و سرویس بهداشتی کامل اتاق نشیمن و اتاق خواب راحت. با قضاوت بر اساس عکس در Vivos وب سایت برخی از این پناهگاه می تواند به اشتباه برای چهار ستاره هتل شامل سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سینما و کافه ها.

مایکل یک پیمانکار عمومی و اجرا می شود خود را کوچک ساخت و ساز شرکت طوری است که قادر به تبدیل پناهگاه خود را. مگان استفاده می شود برای کمک به اجرای کسب و کار خود ادامه خواهد داد و مدرسه در منزل دو فرزند خود چیزی است که او در حال حاضر انجام شده است که در ایندیانا است.

برخی فکر می کنند Gembalas دیوانه هستند برای خرید یک پناهگاه اما با توجه به Vivos آنها به تنهایی نیست: فروش هستند تا 500 درصد نسبت به سال گذشته و enquires اند پرورشی توسط 1,000 درصد سوخت ترس بیش از همه گیر و این شرکت در حال برنامه ریزی جدید سایت در آلمان و آسیا است.

مایکل توضیح داد که برخی از دوستان خود در ابتدا شک و تردید خود را در مورد “katey” قصد دارد: “من دایره است که بسیاری از کلاس های مختلف و جنبه های زندگی بودن در کسب و کار من دیدار با بسیاری از مردم است. در ابتدا برخی از آنها مانند ” شما چه ؟ شما خریداری یک پناهگاه?’

“اما این نظر من چگونه من می خواهم به انجام همه چیز مسیر من احساس می کنم من نیاز به برای خانواده من.

“هیچ کس انتظار این است: نگاه کنید که چگونه به شدت سریع این چیزی که دارد از بین برود بیش از کل کلمه. آن را برای این نوع از چیزی که من و همسرم برنامه ریزی شده به یک مکان امن برای رفتن به. حالا دیگر مردم به فکر من آرزو می کنم من تا به حال انجام داده است.”

این ممکن است به نظر می رسد یک دوره از عمل را در جهان ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشور است.

اما Gembalas سرزنش نیست دولت آمریکا یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انجام کافی نیست.آنها می توانید ببینید که چگونه هر رهبر می تواند مسئول برای هر یک از شهروندان خود.

مایکل گفت: “ما دیدگاه های سیاسی یکی از راه, اما یک دولت در دولت است. من فکر می کنم مردم باید یک امنیت کاذب که دولت در حال رفتن به نجات هر فرد اما این اتفاق نمی افتد. هیچ دولتی در حال رفتن به قادر به انجام این کار. ما تا به حال طوفان کاترینا که در آن FEMA در رفت و آن را فقط به یک ظرف غذا.”

“مردم واقعا واقعیت را به عنوان آنها باید یک خانواده است و نه قابل توجهی از هر دولتی در جهان است.”

“آنها می تواند به ما بگویید و این به شما نشان می دهد راه برای انجام کاری اما در واقعیت شما را در خود. وجود یک غلط [حس] امنیت نه فقط در این کشور بلکه در همه کشورها است.”

“من بالا بردن فرزندان من فکر می کنم برای خود من جمع آوری آنها را به انتظار چیزهای مختلف در زندگی است و هیچ چیز تضمین شده است.

“من فکر می کنم اگر مردم آموزش داده شد در حقیقت مبتنی بر راه پس از آن وجود دارد نمی توان خیلی وابستگی به دولت ها در جهان است. این نه فقط اینجا در آمریکا – جهان آماده نیست برای این کار. من فکر نمی کنم که جهان در حال رفتن به همان بعد از این یا. من نمی دانم چه عادی خواهد بود یک بار این کار انجام شود.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im