دادگاه خانواده: ‘تعمیرات اساسی عمده ای’ با هدف حفاظت داخلی قربانیان سوء استفاده

داخلی قربانیان سوء استفاده خواهد شد بیشتر حمایت در یک “تعمیرات اساسی چگونه دادگاه خانواده در مقابله با جنایت وحشتناک” دولت اعلام کرده است.

تحت برنامه های جدید بیشتر قربانیان دسترسی جداگانه به دادگاه ورودی اتاق های انتظار و محافظ صفحه نمایش برای محافظت از آنها را از خود اتهام آزار دهنده.

تعدادی از اصلاحات شامل خواهد شد در آینده استفاده داخلی ،

می آید پس از یک متخصص-led نقد و بررسی از خانواده دادگاه رسیدگی به خشونت خانگی پس از یک بررسی.

تحقیقات توسط ویکتوریا Derbyshire برنامه پیدا کردم که در عرض پنج سال حداقل چهار کودک کشته شدند, توسط یک پدر و مادر با سابقه شناخته شده سوء استفاده های داخلی پس از یک دادگاه خانواده دسترسی به داده.

بی بی سی نیز آموخته از موارد که در آن یک پدر و مادر با محکومیت جنایات جدی مربوط به استفاده داخلی – از جمله تجاوز به عنف و جدی خشونت جرائم – اعطا شد دسترسی بدون نظارت به کودک خود را.

بررسی عملکرد رهبری توسط کارشناسان از سازمان های خیریه قوه قضاییه, حقوق خانواده, پزشکان و دانشگاه در زمان نمایش از بیش از 1200 سازمان ها و افراد از جمله پدر و مادر و کودکان با تجربه دادگاه خانواده.

آن را شنیده نگرانی در مورد یک “نرم افزار-تماس با فرهنگ” که در دادگاه قرار می گیرد ناروا اولویت در حصول اطمینان از تماس با افراد غیر مقیم پدر و مادر و در نتیجه “سیستمیک minimisation از اتهامات سوء استفاده های داخلی”.

پانل شنیده شواهد در مورد پتانسیل دراز مدت آسیب به کودکان به عنوان یک نتیجه از دادگاه های سفارش و تماس مستمر با سوء استفاده پدر و مادر است.

آن را نیز در بر داشت که یک “خصمانه نظام” در دادگاه خانواده از جمله در موارد مربوط به سوء استفاده جنسی از کودکان اغلب بدتر تعارض بین والدین و می تواند دوباره traumatise قربانیان و فرزندان خود را.

“اصلاحات فراگیر” از سیستم با هدف حفاظت بهتر از داخلی و سوء استفاده از قربانیان در دادگاه خانواده وزارت دادگستری گفت.

آنها عبارتند از:

  • خودکار حق برای جدا کردن اتاق انتظار ورودی و صفحه نمایش در دادگاه برای قربانیان خشونت خانگی را شامل می شود در آینده استفاده داخلی بیل
  • قدرت بیشتر برای قضات در قالب “محرومیت سفارشات” برای جلوگیری از معتادان بارها و بارها کشیدن سابق همکاران به دادگاه و دوباره traumatising قربانیان
  • بررسی فرض “دخالت والدین” و تعادل بین خطر آسیب به کودکان و قربانیان و حق کودک را برای داشتن یک رابطه با هر دو پدر و مادر
  • یک محاکمه جدید استفاده داخلی دادگاه با یک “راهبرد” که در آن یک قاضی به بررسی مدارک و شواهد به جای پدر و مادر خود را ارائه موارد در برابر یکدیگر
  • تعهد به بهبود آموزش برای حرفه ای ها در خانواده سیستم عدالت

‘گام به جلو’

وزیر دادگستری الکس گچ گفت: دادگاه خانواده ببینید برخی از مهمترین آسیب پذیر در جامعه و دولت وظیفه “برای اطمینان از آنها حفاظت شده و در معرض خطر قرار داده”.

“این گزارش می گذارد لخت بسیاری از حقایق سخت مورد طولانی نقایص اما ما مصمم به درایو تغییر اساسی لازم برای حفظ قربانیان و کودکان خود را امن” او گفت:.

Nicki نورمن اقدام مدیر عامل در امور خیریه کمک زنان بود که یک عضو خبرگان گفت: در این گزارش مشخص شده “یک قدم بزرگ رو به جلو”.

او گفت که “همه بیش از حد اغلب بازماندگان و فرزندان خود را تجربه دادگاه خانواده به عنوان شکست به طور موثر حفاظت از آنها”.

“خوش آمدید این گزارش در حال حاضر باید تحویل تغییر دهید.”

استفاده داخلی کمیسر نیکول Jacobs و قربانیان کمیسر انگلستان و ولز Dame ورا بیرد QC نیز با استقبال از اصلاحات.

“این پانل از کارشناسان حفر عمیق به درک و آدرس آسیب جدی به داخلی سوء استفاده از قربانیان خود و کودکان می شود بیش از چندین سال با فرض تماس و شدت خصمانه روند در حال حاضر در دادگاه خانواده,” Dame ورا گفت.

بالا قاضی دادگاه خانواده در انگلستان و ولز آقا اندرو McFarlance رئیس جمهور از خانواده تقسیم ستایش نقد و بررسی و گفت که او امیدوار مجلس خواهد بود قادر به اختصاص منابع لازم برای اجرای این طرح است.

داخلی سوء استفاده لایحه در حال حاضر در مرحله گزارش در مجلس عوام. اقدامات دیگر شامل منع عاملان سوء استفاده از cross-بررسی قربانیان خود را در فرد در دادگاه خانواده در انگلستان و ولز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de