صریح ملحد پروفسور ریچارد داوکینز هیچ غریبه ای به بحث. اما یک صدای جیر جیر با این استدلال که اصلاح نژاد – این نوع از پرورش انتخابی حمایت توسط نازی ها – خواهد “برای انسان” فرود آمد تا این زیست شناس در آب داغ.

“این یک چیز به بازیت اصلاح نژاد در ایدئولوژیک, سیاسی زمینه های اخلاقی. آن را بسیار دیگری به این نتیجه است که آن را نمی خواهد کار در عمل” استاد و نویسنده کتاب ” توهم خدا توییتی در روز یکشنبه. “البته از آن خواهد بود. آن را با این نسخهها کار برای گاو اسب خوک سگ و گل رز. چرا بر روی زمین نمی خواهد این کار را برای انسان ؟ حقایق چشم پوشی کرد.”

مدرن بهسازی جنبش محبوبیت در ایالات متحده در اوایل قرن 20th گرفته و به وحشتناک افراط و توسط آلمان نازی – که سترون نهادینه شده و به جرم قتل بیمار روانی همجنسگرایان یهودیان و تمام کسانی که این تلقی ‘تخریب’.

هر چند داوکینز نیست تایید اصلاح نژاد او شده از انگلیسی توسط نظر برای حتی نشان می دهد که آن را ممکن است کار’.

داوکینز نوشت: هاروارد روحانی گرگ اپستاین دادن است “هر شیوه ای فعال و غیر فعال bigot باز به ‘نظر’ آزار و اذیت در استروئید.” مقاله نویس نیویورک تایمز چارلز ضربه ای به نام داوکینز را “اصلاح نژاد تلخه” “خطرناک” و گفت که آن عمل در ما تا به حال منجر به عقیم سازی اجباری زنان سیاه در جنوب.

دیگران اشاره کرد که پرورش انتخابی به خصوص در حیوانات اغلب منجر به ناهنجاری و نقص های ژنتیکی. داوکینز را “علم در اصلاح نژاد بد است” توییتی دکتر و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دانشمند یوجین گو. “ما با شکوه گرگ به سگ نژاد خالص شديد نقص ژنتیکی باعث مشترک و مشکلات قلبی و سرطان است.”

هنوز هم وجود دارد برخی از کسانی که به حمایت از استاد. “هر قانون است که باعث می شود آن را آسان تر برای یک گروه از مردم به کودکان در حالی که با اضافه کردن اصطکاک برای گروه دیگری از مردم است بهسازی نژادی” یک دیدگاه توییتی. “افزایش مالیات اصلاح نژاد. UBI اصلاح نژاد است. رفاه است و اصلاح نژاد. آن را به عنوان اگر هیچ کس نمی تواند فکر می کنم.”

با جنجال مواج داوکینز به دنبال صدای جیر جیر خود را با یک توضیح.

“برای کسانی که مصمم به از دست من بازیت ایده eugenic سیاست,” او نوشت. “من به سادگی گفت: ابراز تأسف می کنند این به آن معنا نیست آن را نمی خواهد کار. فقط به عنوان ما نژاد گاو به شیر بیشتر عملکرد ما می تواند نژاد انسان ها برای اجرای سریع تر و یا پرش بالاتر است. اما خدای ناکرده است که ما باید آن را انجام دهد.”

اما داوکینز است kicked the hornets’ nest با نظرات خود در اصلاح نژاد قبل از. در سال 2014 دانشمند آغاز شده یکی دیگر از توییتر ردیف زمانی که او اظهار داشت که این امر می تواند “غیر اخلاقی” نه برای سقط جنین یک نوزاد مبتلا به سندرم داون. چهار سال بعد او ناودان پاپ فرانسیس برای مقایسه سقط جنین نوزادان با نقص هنگام تولد به “آنچه نازی ها را برای پاک کردن در این مسابقه است.”

داوکینز ادعا کرد که سقط جنین انتخابی “است که در مورد اصلاح نژاد [اما] اجتناب از درد و رنج انسان.”

همچنین در rt.com ‘خسته کننده قدیمی نژادپرستانه’: ریچارد داوکینز زیر آتش برای رد ‘تهاجمی’ Muslim prayer

افزایش به شهرت با خود 1976 کتاب ” ژن خودخواه,’ داوکینز یکی از مهمترین محققان با هل دادن ژن-محور مشاهده تکامل است. این دیدگاه معتقد است که تکامل رخ می دهد از طریق بقای ژن خاص به جای ارگانیسم به عنوان یک کل. این کار همچنین معرفی مفهوم ” الگوی رفتاری است.’

در سال های بعد او بهتر شناخته شده به عنوان صریح بیخدا با سال 2006 کتاب “توهم خدا’ فروش بیش از سه میلیون نسخه و تحریک سراسیمگی از بحث در دانشگاه ها و رسانه ها.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی