جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

‘False پر شور’ clickbait: ون جونز بازدید در پشت هیولایی روزانه بیش از آمار قطعه مورد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس اصلاحات

سی ان ان از عوامل ون جونز در پاسخ به روزانه یک جانور مقاله او را متهم به طور مخفیانه کار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پلیس اصلاحات اجرایی گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن و خواستار جمع شدن.

این مقاله بر آن است تا “false پر شور اتهامات – ظاهرا طراحی شده برای دریافت کلیک سهام و امثال” جونز توییتی در روز دوشنبه. او اضافه کرد که او بازدید کرده بود نه واشنگتن و نه کاخ سفید از Covid-19 همه گیر شروع شده است و یا شامل هر گونه جلسات در مورد پلیس اصلاحات.

“من نمی دانم چه شد در [اجرایی] تا بعد از آن منتشر شد,” او گفت:.

در یک داستان منتشر شده یکشنبه, وحش ویرایشگر-در-بزرگ لوید گروو ادعا کرد که جونز “به طور فعال شرکت” به “کمک به مد نظم و راهنمای سیاست بحث” به آن قابل قبول برای هر دو اجرای قانون و سمت چپ. این بود که بر اساس به طور کامل در یک شخص ناشناس به عنوان “یک آگاه در کاخ سفید منبع.”

گرو سپس به نقل از بسیاری از جونز مخالفان بلکه کاخ سفید مشاور Jared کوشنر و ستاره واقعیت تبدیل زندان اصلاحات فعال Kim Kardashian West – که در ستایش کار جونز در سال 2018 مرحله اول قانون اصلاحات فدرال محکوم شدند. هیچ یک از این نقل شد و در واقع مرتبط به منظور اجرایی از دو هفته پیش ،

خروجی نقاشی جونز به دنبال تصویب “جارد و Kimye” و “ناراحت کننده همکار خود را سیاه و فعالان مترقی طرفداران سیاست و لیبرال دموکرات با cozying به مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید.” هر بیشه, زمانی, باراک اوباما, مشاور اتحاد بریده بریده نفس کشیدن! – گاهی اوقات شام با کوشنر و همسرش, Ivanka Trump, و آنها این بود که به معرفی او به کارداشیان و شوهرش Kanye West.

گرو مقاله نبود فقط یک جامع آمار قطعه در برابر جونز بلکه شدت انتقاد کرد و در سی ان ان گفت: این شبکه را فاش نمی کند که خود عامل کار کرده بود در فرمان اجرایی که او را ستود و آن را در هوا. جونز به نام این اتهام “مضاعف نادرست” و خواستار اصلاح.

به روز رسانی داستان در دوشنبه وحش تغییر “کاخ سفید جلسات” به “بحث” اما دو برابر کردن آن اظهارات که جونز درگیر شد.

همچنین در rt.com ‘سفید لیبرال هیلاری حامیان تهدید بزرگتر از KKK’: سی ان ان ون جونز کانال های Malcolm X با هشدار دهنده

فقط در مورد تنها چیزی که مقید جونز به زمان برگ برنده دولت در تلاش است که یک ایمیل از دفتر سناتور ” تیم اسکات (R-کارولینای جنوبی) که گفت که او “ایده های به اشتراک گذاشته شده برای تیم ما به نظر در” وقتی کنار هم قرار دادن عدالت عمل می کنند.

“ون ورودی بود قطعا بخشی از این فرآیند به عنوان ما ساخته شده این لایحه” به آنها اضافه شده است.

عدالت قانون است و هیچ جا در نزدیکی همان چیزی که به عنوان برگ برنده اجرایی سفارش ، گسترده پیشنهاد – که در واقع به بیرون درز به سی ان ان توسط اسکات در اوایل این ماه – به پایان رسید تا رد شدن توسط حزب دموکرات در هفته گذشته به دلیل آن ظاهرا نمی تواند به اندازه کافی دور.

جالب است که در یک پنج شنبه شب جیر وحش ویرایشگر نوح Schachtman اشاره کرد که صدای جیر جیر اصلی باید گفت: “فرمان اجرایی” و “لایحه” نشان می دهد که گرو داستان حال مخلوط کردن این دو و درمان اسکات ایمیل به عنوان تایید است که آن را واقعا نمی شد.

همانطور که برای جونز او می گوید او را “ادامه آشکارا به کار در سراسر راهرو برای کمک به کسانی که به دام افتاده در سیستم عدالت. ما باید بیشتر از این است که این روزها کمتر است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول