خبر جعلی: طرفداران کشتی اسلم روندا راسی رقبای تهدید به دست کشیدن او به f*ck و ادعا WWE دعوا واقعی نیست

روندا راسی موجب شده است تا داد و بیداد و دریافت تهدید به خشونت از مبارزان مشتاق به مجازات سابق قهرمان پس از او به نام WWE “جعلی” و ادعا وجود دارد خواهد بود اگر مرگ و میر مسابقات کشتی نمی شد برنامه ریزی شده در پیش است.

راسی اخراج برگشت با تکرار موضع خود پس از شدید ردیف را شکست زمانی که او تشبیه کشتی به تئاتر و خندید کردن ایده دعوا واقعی بودن.

“هر کسی که خشم…هرگز در یک مبارزه واقعی,” او گفت که او پس از بیش از 13 میلیون نفر در Instagram متهم فعلی مبارزان نیا Jax, الکسا سعادت و لانا از بودن در میان کشتی گیران به جرم حمل “بزرگ نرم غرور.”

“هیچ کس فکر کردن در مورد تمام مبارزان واقعی شما توهین هنگامی که تظاهر [که] طرفدار کشتی است که به نحوی در همان سطح از واقع گرایی.

“بله من درک می کنم – کشتی 300 روز در سال برای سال در پایان است که فوق العاده دشوار در بدن و حرفه ای دشوار است. اما آیا شما می دانید چه اتفاقی می افتد اگر شما در 300 دعوا های واقعی در یک سال ؟ شما خواهد بود مرده است.”

Jax یکی از راسی را از پیشینیان به عنوان WWE Raw زنان قهرمان کشیده هیچ مشت در تخلیه خود خشم پس از سابق UFC عنوان دارنده صحبت از فداکاری های او ساخته شده پس از تبدیل شدن به یک کشتی گیر در سال 2014 و اصرار داشت که نتایج شد از قبل برنامه ریزی شده است.

“حتی اگر WWE سفارشات من را رندا نگاه خوب در حلقه است که تنها راه برای رندا به نگاه خوب در حلقه با من خطر کار من برای رفتن در تاریخ به عنوان یکی از این <url> که زدم F*CK کردن” نوشت: Jax, reigniting شخصی و ورزشی دشمنی که به اوج خود رسید در یک فوتی و فوری پول در بانک در سال 2018 که از آن نه جنگنده رفتن پیروز است.

Jax پسر عموی, Dwayne ‘The Rock’ Johnson, جشن در حلقه راسی در یک حادثه که برنده WWE لحظه تحویل سال جایزه در سال 2015 اما استرالیایی-آمریکایی گفت که او “نمی تواند صبر کنید” به سکوت خود را مطرح دشمن باید راسی را مطرح پاره وقت بازگشت به عمل است.

غیر منتظره برنده است که مرحله نهایی مسابقات بین Jax و راسی, الکسا سعادت نیز ضربه به عقب در حریف با اشاره به سال-آسیب های طولانی او پایدار به عنوان اثبات این که دعوا هستند و نه طراحی.

دو بار Tag Team champion سعادت بازبینی او ردیف با راسی از دو سال پیش هنگامی که او را با برچسب خود را یک “overhyped rookie”ضربه او با این پول در بانک کیف و راه اندازی پس از آن حملات راسی در داخل و خارج از حلقه در راه به شکوه و عظمت.

راسی تا به حال breezily صحبت از “جعلی دعوا برای سرگرم کننده” بودن “فقط بهترین چیز” در مصاحبه با سابق Jackass provocateur, Steve-O خود را در سوار وحشی نشان می دهد تماس مسابقات “زندگی بازیگری” و یکی از “آخرین شکل از تئاتر زندگی می کنند.”

کسانی که نظرات شده lambasted خام به طور منظم لانا. “من هیچ کلمه ای برای او جسارت” لعنتی جنگنده singling از آسیب های گردن پایدار هفت بار قهرمان سنگین وزن اج و سابق Divas champion پیج و آسیب نخاعی که مجبور تایسون کید به متوقف کردن کشتی به عنوان شواهدی از صحت و انضباط.

“اگر آن جعلی است به همین دلیل نمی تواند لبه کشتی برای 11 سال ؟ این یک ورزش واقعی که در آن همه چیز اتفاق می افتد.”

طرفداران که تا به حال شنیده راسی صحبت از او عار برای آنها “f*ck این طرفداران”کالیفرنیا به یاد می آورد از افکار خود را قبل از او در سمت چپ ورزشی ابراز هیجان در رشد خصومت و امکان آینده دعوا بین رنجش کشتی گیران.

دیرینه بحث بر سر اتهامات fakery در کشتی باقی مانده است یکی از بالا مشاجره. “اگر آن را جعلی چرا Triple H حرفه ای تقریبا به پایان زمانی که او پاره خود را چهار, Steve Austin, ظروف سرباز یا مسافر تا گردن و میک فولی…چه کسی می داند که چگونه بسیاری از آسیب های او تا به حال؟” خواسته یک جواب تماس های متعدد دیگر جنگجویان که دچار مشکلات. “اما این همه “جعلی”. هر چیز دیگری.”

دیگری نوشت: “هیچ کس گفت که آن را به عنوان واقعی به عنوان” دعوا های واقعی ” و یا هر چیزی از مرتب کردن بر اساس. مردم فقط انتظار یک بیت از احترام برای افرادی که کبود و زخمی و یا حتی برای درگذشت طرفدار کشتی. اما از آن است که “جعلی” فقط به خاطر این نوشته و نه حلال مبارزه که در آن شما در حال تلاش برای صدمه زدن به حریف خود را.”

بازیگر Varun Dhawan که بیش از 27 میلیون پیروان هشدار داد راسی به “خودتان را بررسی کنید قبل از اینکه شما خودتان را خراب”اگر چه یکی از حامیان retorted: “اوه عزیز. تمام مردان رشد کرده است که هنوز هم تماشای آن ناراحت هستند. خوش آمدید به جهان از هیچ عقل سلیم است.”

همچنین در rt.com او ‘مرد’: دیدار با بکی لینچ ایرلندی WWE superstar و تنها به پین UFC افسانه روندا راسی (تصویری)

Cynics ممکن است سوال که آیا راسی کلمات نیز بخشی از یک آماده نمایش شد. “من دوست دارم همه دختران در اتاق قفل,” او گفت: صحبت کردن از روی علاقه همکار مبارزان که احترام او به نظر می رسد که در حال حاضر از دست داد.

“من دوست دارم انجام است. من عاشق دختران. در پایان روز, من فقط می خواهم…خانواده ام من را دوست دارد و آنها قدردانی من و من می خواهم تمام انرژی من برای رفتن به آنها را. به طوری که تصمیم من بود در پایان روز.

همچنین در rt.com ‘F*cking ناسپاس’: روندا راسی انتقاد WWE طرفداران او به عنوان نمایشنامه پایین شانس کشتی بازگشت

“آن را مانند” hey دختران را دوست دارم آنچه شما انجام می دهند. من میخوام سعی کنید برای گرفتن تمام حرکت و فشار شما بچه ها تا آنجا که من می…پرواز پرندگان کوچک پرواز است. من قصد دارم f*cking صفحه اصلی. که اساسا آن است.”

راسی پایدار اولین WWE از دست دادن آوریل گذشته به پایان خود 231-روز سلطنت به عنوان قهرمان. او پس از تبدیل استعداد او به بازیگری ظاهر می شود در سال گذشته نسخه از فیلم فرشتگان چارلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im