خبر جعلی و یا در مورد چهره ؟ بولتون را انکار می کند و او را برای رای دادن بایدن پس از گزارش تلگراف او گفت: بنابراین در مصاحبه

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به رد گزارش تلگراف که او را در ریخته گری رای خود را برای جو بایدن از دموکرات nemesis از رئیس سابق خود به عنوان او همچنان به مشتری جلب کردن خود بگویید-تمام کتاب در رسانه ها.

بولتون است که در رسانه ها مشغول تور دادن “منحصر به فرد” مصاحبه با آرایه ای از رسانه ها جلوتر از خود را بسیار به اطلاع عموم انتشار کتاب شد به گزارش روزنامه دیلی تلگراف روز یکشنبه عنوان کرد و گفت که به نظر او swtiching احزاب حداقل از نظر رای گیری در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

همچنین در rt.com بولتون می انتشار کتاب اما اقدامات ممکن است باعث ‘آسیب های جبران ناپذیر’ و بالا بردن ‘نگرانی های امنیت ملی,’ قوانین قاضی

این مقاله به قلم تلگراف را باهم کولین و منتشر شده در پنج شنبه بعد از ظهر می گوید که در حالی که بولتون “کسی است که به طور معمول در نظر رای دموکرات”, اما, آنقدر عمیق خود را از “بی میلی با آقای تهمت ریاست جمهوری” رشد کرده است که رای گیری آبی است “دقیقا چگونه او در نظر دارد تا رای خود را در ماه نوامبر ما انتخابات ریاست جمهوری است.”

به جای رای گیری برای رئیس جمهور خدمت کرده برای 17 سال به عنوان مشاور امنیت ملی تا زمانی که استعفای خود را در سال گذشته آقای بولتون می گوید که او در نظر دارد به رای جو بایدن نامزد حزب دموکرات

در حالی که کولین هرگز به نقل از بایدن به طور مستقیم در قطعه خود را بر اساس جنگ هاوک “مصاحبه اختصاصی” با روزنامه نگار به نظر می رسد بدون داشتن افکار دوم در مورد بولتون نیت نوشتن بیشتر است که “صحبت کردن به طور انحصاری به روزنامه دیلی تلگراف…آقای بولتون اصرار داشت که توسط رای برای آقای بایدن او خیانت او خواه ریشه زیرا او باور نمی کند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایندگی از این حزب شود.”

کمتر از یک ساعت پس از تلگراف منتشر شده خود حرکت شبیه چمچه زنی اما بولتون سخنگوی انکار کرد که محافظه کار تندرو تا به حال سرگرم فکر تعویض خود وفاداری حتی به خاطر برکناری مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

“در این بیانیه نادرست است. سفیر گفت: هرگز او برنامه ریزی شده به رای جو بایدن” بولتون سخنگوی سارا Tinsley گفت: سی ان ان اضافه کرد که تهمت بود نه در میان بولتون انتخابات میدارد یا نه. او گفت که تلگراف خواسته شد تا در اصلاح خود را که آنها هنوز هم انجام می شود نه در زمان نوشتن.

در مصاحبه با ABC پخش پس از تلگراف منتشر شده آن قطعه بولتون گفت که او “قطعا نمی خواهید به رای جو بایدن” گفت: “شکل یک محافظه کار حزب جمهوری خواه برای انتخابات.”

در حالی که تلگراف است و در عین حال مجموعه ای از رکورد مستقیم بیش از آن بمب یا ناقص بسته به آنچه بولتون بود و در واقع گفت: خروجی سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امتناع به پشت بایدن کشیده شده واکنش از لیبرال جمعیت که در تلاش است به طور کامل در آغوش بولتون پس تصمیم خود را به شهادت در طول استیضاح محاکمه.

بسیاری اشاره کرد که بولتون رای گیری برای یک “محافظه کار جمهوری خواه” هر گونه دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر به این معنی است که او هنوز رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این واقعیت بولتون حتی نمی تواند علنا متعهد به رای گیری برای مجلس تایید او است که هنوز هم ترسو و هنوز اقدام در بهترین منافع کشور است. لطفا همین حالا خرید کتاب خود در روز سه شنبه” یک دیدگاه گفت.

“یکی دیگر از “Jimmy دست پاک” که می خواهد دیگر رای دهندگان به انجام بلند کردن اجسام سنگین” یکی دیگر از پکتیا میباشد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de