تظاهرات خشونت آمیز در اوکراین بیش از تخلیه شهروندان خود از عفونت زده چین باعث شد یک خارجی psyop گزارش در BuzzFeed می خواهد خواننده را به این باور. خوب چه چیزی نیست روسیه را نگرفته ،

روز پنجشنبه ساکنان محلی در اوکراین در شهر سعی در متوقف کردن اتوبوس حامل مردم تخلیه از ووهان چین. دست پاچه فراتر از همه دلیل آنها بنا موانع سوخته لاستیک و در نهایت حلیم وسایل نقلیه حمل evacuees با سنگ – واکنش که در سمت چپ بسیاری از مردم در کشور و در جای دیگر بیزارند.

مطمئن شوید که یک زن فریاد “ما مشعل [بیمارستان] با افراد بیمار در داخل” خوشایند نیست چشم برای دیدن است. اما اگر شما به عنوان خوانده شده BuzzFeed, شما ممکن است فرض کنیم مقصر در این ظروف سرباز یا مسافر روسیه شد. “ایمیل ویروسی در مورد کوروناویروس به حال مردم فوق العاده اتوبوس و مسدود کردن بیمارستان” خواند تیتر از داستان است.

ایمیل در سوال به دروغ گزارش پنج مورد تأیید عفونت در کشور و ادعا می شود یک هشدار از وزارت بهداشت و مورد بررسی قرار گرفت توسط دانشگاه شهید بهشتی, اوکراین, سرویس امنیتی, که, BuzzFeed, گفت:, آن را در بر داشت “تا به حال در واقع نشات گرفته از خارج از اوکراین است.” آیا شما ببینید که در آن همه چیز با این یکی ؟

خوب, برای شروع, دانشگاه شهید بهشتی گفت: “حتی در حال حاضر ما می توانیم دولت است که نامه فرستاده شد با استفاده از ایمیل خارجی خدمات و تا به حال آدرس فرستنده تحریف شده است.” و هیچ چیزی در مورد منشاء آن.

همچنین در rt.com اوکراین روستاییان سنگ اتوبوس آوردن هموطنان تخلیه از ووهان به کروناویروس قرنطینه (ویدئوها)

در چند سال گذشته مقامات اوکراین و مخالفان را متهم به روسیه از بسیاری از چیزهای: از سرقت توالت از کشف و ضبط کشتی به نیروی مخفی در پشت تظاهرات میدان. اما دقت نمی شد BuzzFeed forte این زمان. آن را اشاره نمی کند که شبیه پاچه تظاهرات در Lvov و Ternopol مناطق آغاز شده و روز قبل از ” ایمیل ویروسی و تنها دلیل روشنی آنها را روشن نمی خشونت آمیز است که از آسمان گرفته شده بودند به این منطقه Poltava.

و نه آن لازمه مردم اوکراین باید خیلی از بی اعتمادی نسبت به منابع رسمی اطلاعات و دولت از آن سیستم بهداشت و درمان. و یا توضیح دهید که چگونه sensationalist رسانه های اوکراین دور با بهره در coronavirus وحشت ظاهرا مصمم توسط دولت است. در هر مورد ‘روسیه-آیا-این تفسیر به نظر نمی رسد به فروش داستان بسیار بهتر است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de