‘واقع نادرست و گمراه کننده’: هند انفجار ما watchdog برای ‘سیاسی’ دهلی درگیری بیش از قانون تابعیت

دولت هند یک ناودان امور خارجه آمریکا-اجرای آزادی های مذهبی دیده بان برای ساخت یک “غیر مسئولانه” بیانیه در مورد خشونت که فوران در دهلی نو در اعتراض بر قانون تابعیت.

نظرات ساخته شده توسط ما در کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCRIF) در مورد اخیر دهلی درگیری بودند “در واقع نادرست و گمراه کننده و به نظر می رسد با هدف سیاسی کردن موضوع” هند وزارت امور خارجی اظهار داشت: در روز پنج شنبه.

سخنگوی وزارت Raveesh کومار اشاره کرد که پلیس “کار برای جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و عادی.” او اشاره کرد که نخست وزیر نارندرا تا به حال به دادگاه تجدید نظر به همه برای حفظ “صلح و برادری.”

کومار از مردم خواست تا اطمینان حاصل شود که “غیر مسئولانه نظرات ساخته شده است در این زمان حساس.”

این USCRIF قبلا ابراز “نگرانی شدید” بیش از این خشونت مرگبار شکستن در هند سرمایه بین مخالفان و حامیان قانون تابعیت سال گذشته به تصویب رسید. USCIRF کمیسر Anurima Bhargava خواستار آن شدند که هند تضمین امنیت همه شهروندان در حالی که با استناد به گزارش هایی که پلیس نیست برای متوقف کردن حملات علیه مسلمانان است.

همچنین در rt.com ساندرز تساوی مخلوط واکنش پس از نام تجاری دهلی ناآرامی ‘ضد اسلامی اوباش خشونت’ در اقدام به حفاری در مغلوب ساختن پیشی جستن

Bhargava همچنین صحبت در مورد “تلاش در هند به هدف و بالقوه disenfranchise مسلمانان در سراسر کشور است.”

حداقل 30 نفر کشته و بیش از 250 زخمی در ناآرامی های در دهلی نو در روز های اخیر. خشونت آمد و در تظاهرات علیه قانون که ساده گرفتن تابعیت برای چند گروه های مذهبی که از کشورهای مسلمان می پردازد اما همین کار را برای مسلمانان در هند زندگی می کنند.

هندی مقامات شده اند با این استدلال که این قانون صرفا انسان دوستانه عمل است و نه تبعیض آمیز علیه مسلمانان که هنوز هم می تواند به دست آوردن تابعیت از طریق روش های معمول.

همچنین در rt.com حداقل 30 کشته و 250+ زخمی در دهلی شورش بیش از قانون تابعیت به شورای امنیت سازمان ملل خواستار حداکثر خویشتنداری’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im