جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Facebook اهداف ‘اخبار نادرست گروههای فشار در حال رشد از تبلیغ

Facebook در حال راه اندازی یک کمپین برای کمک به مردم نقطه خبر جعلی در میان رشد تبلیغات تحریم و اعمال فشار بر این شرکت برای مقابله با اطلاعات غلط و گفتار نفرت.

استیو دریچه Facebook معاون رئیس جمهور برای شمال اروپا می گوید: سواد رسانه ای کمپین راه اندازی با واقعیت-چکرز FullFact مدارک و شواهد است که شرکت “گوش دادن و تطبیق”.

اما برخی از کارشناسان و منتقدان استدلال می کنند که تلاش در سراسر انگلستان و اروپا و آفریقا و خاورمیانه است “خیلی کم و خیلی دیر”.

مبارزات انتخاباتی را هدایت مردم را به وب سایت StampOutFalseNews.com و از کاربران سوال کلیدی در مورد آنچه آنها را ببینید آنلاین: “جایی که در آن است؟” “چه چیزی از دست رفته ؟” و “چگونه شما احساس می کنید؟”

هفت راه برای جلوگیری خبر جعلی از رفتن ویروسی

در یک مصاحبه اختصاصی با بی بی سی, آقای, تخم می گوید: “ملاحظات مالی” هستند نه پشت آگهی های جدید.

در روزهای اخیر بیش از 150 شرکت از جمله Coca-Cola, Starbucks و Unilever – اعلام کرده اند به طور موقت متوقف به تبلیغات اقدام به خرید در Facebook به عنوان یک نتیجه از #StopHateForProfit مبارزات انتخاباتی.

  • می تواند تحریم کشتن Facebook?

“شب و روز”

اطلاعات غلط و یا ویروسی “خبر جعلی” بوده است مداوم موضوع برای سال در, شبکه اجتماعی و گرفت آن را به طور چشمگیری پس از ظهور Covid-19.

در یک بررسی دریافتند ارتباط بین coronavirus اطلاعات غلط و ضرب و جرح و arsons و مرگ و میر با پتانسیل – و به طور بالقوه بسیار بیشتر – غیر مستقیم آسیب های ناشی از شایعات, تئوری های توطئه و بد, توصیه های بهداشتی.

  • هزینه انسانی از ویروس اطلاعات غلط
  • (تقریبا) تاریخچه کامل از تقلبی, اخبار’

Mr تخم می گوید Facebook کارکنان کار “شب و روز” برای مقابله با ادعاهای دروغین در طول بیماری همه گیر.

“اگر مردم به اشتراک گذاری اطلاعات است که می تواند در دنیای واقعی آسیب ما را که پایین است. ما انجام داده ایم که در صدها نفر از هزاران نفر از موارد” او می گوید.

اما سواد رسانه ای در تلاش است که “بیش از حد کم و خیلی دیر” می گوید چوپان Colliver رئیس دیجیتال واحد پژوهشي در موسسه مطالعات استراتژیک گفت و گو ضد افراط گرایی فکر می کنم تانک.

“ما دیده ایم Facebook سعی کنید به واکنش و اغلب گام های کوچک به ساقه جزر و مد از دروغ بر روی پلت فرم” Ms Colliver می گوید. “اما آنها نتوانسته اند به فعالانه تولید سیاست های است که کمک به جلوگیری از کاربران از دیدن دروغ کاذب هویت کاذب حساب و نادرست از محبوبیت در سیستم عامل خود را.” Facebook نیز صاحب Instagram و واتساپ.

تحت فشار

Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها را نیز تحت فشار بیش از اطلاعات گمراه کننده و یا نظرات است که می تواند مسلما تحریک خشونت در پست خاص توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

زیر اعتراضات گسترده پس از مرگ جورج فلوید رئیس جمهور هشدار داد: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

پست شده توسط توییتر برای “ستایش خشونت” اما باقی مانده در Facebook.

Mr تخم می گوید که رییس جمهور پست “آمده است در زیر سطح بالایی از نظارت” توسط Facebook کارفرمایان است. بازتاب زودتر نظرات توسط مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ او را تکذیب کرد, که, نظر, در, سوال, شکست Facebook قوانین و اعلام کرد که این شرکت به تفسیر آن را به عنوان یک مرجع به امکان استفاده از سرباز گارد ملی.

“این که آیا شما یک شخصیت سیاسی و یا هر کسی که بر روی پلت فرم” آقای هچ می گوید شما خواهد بود مواخذه برای به اشتراک گذاری پست های است که می تواند در دنیای واقعی آسیب برساند.

است وجود دارد یک داستان ما باید بررسی کنید ؟ به ما ایمیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول