کارکنان در Facebook در حال اذیت مارک زوکربرگ مدیر عامل امتناع به عمل در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن های نارضایتی خود را با تصمیم خود را آنلاین برای همه برای دیدن.

Grumblings در میان کارکنان شنیده می شد در تمام سطوح از شرکت اصلی این انتقاد که با هدف Facebook تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن پست گفته “ستایش خشونت” دست نخورده حتی به عنوان توییتر hid همان متن پشت یک هشدار است.

در مارس 29, توییتر, موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن اول تقبیح آنچه که او به نام “در مجموع فقدان رهبری” در مینیاپولیس قبل از اقدام به خالی کردن در “اراذل و اوباش” بودند که “dishonoring حافظه جورج فلوید.” بخشی که توییتر در زمان موضوع را با خواندن “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” و تفسیر شد به عنوان یک تهدید برای غارتگران و تظاهر.

صدای جیر جیر قابل دسترس باقی مانده “در منافع عمومی” اما تنها پس از کلیک کاربر بر روی یک پیام هشدار دهنده پوشش آن.

“هیچ کاری” با این پیام در Facebook شد قابل قبول نیست fumed Jason Stirman یک عضو از شرکت R&D و تیم سابق رییس اجرایی “آموزش روان” برنامه شفاف. او اضافه کرد که او “نه تنها در داخل FB. وجود ندارد و موقعیت های خنثی در نژادپرستی است.”

اندرو کلاغ سر از طراحی برای Facebook, پورتال تصویری-تلفن توئیتر خود نوشت: “دادن یک پلت فرم به تحریک خشونت و گسترش دروغ و غیر قابل قبول است بدون در نظر گرفتن که شما هستند و یا اگر آن را ارزش خبری دارند.”

روز جمعه زوکربرگ توضیح داد که چرا او احساس پست باید باقی می ماند حتی اگر او آن را می بیند به عنوان “تفرقه و التهابی فصاحت و بلاغت است.” در حالی که توییتر به عنوان خوانده شده بود در این پست به عنوان یک تحریک به خشونت زوکربرگ تصمیم گرفت که آن را صرفا یک هشدار به معترضان که پلیس خواهد بود تیراندازی در آنها را — در نتیجه شکستن قوانین.

A red-baiter, an anti-Trumper & a libertarian walk into a bar: Facebook angers conservatives & liberals alike with oversight picks

تحقیر احساس در داخل دره سیلیکون است که در این نقطه در مرداد ماه سال 2018 مدیر عامل توییتر جک دورسی اظهار داشت که اکثریت نیروی کار خود را تا به حال سمت چپ متمایل تعصب.

زوکربرگ برگزار شد در زمین خود با بیان این که او “به شدت مخالفت” با رئیس جمهور صحبت کرد اما “من معتقدم که مردم باید قادر به دیدن این کار برای خود, چرا که در نهایت پاسخگویی برای کسانی که در موقعیت قدرت تنها می تواند رخ دهد هنگامی که گفتار خود scrutinised در باز است.”

از آن پس بیشتر Facebook کارکنان رو به جلو آمده اند به شکایت. رایان فریتس مدیر طراحی محصول برای Facebook است, اخبار به نام مدیر عامل شرکت گفت که “علامت اشتباه است و من تلاش خواهد کرد در بلندترین راه ممکن برای تغییر ذهن خود را.” دیگران اعتراض به Facebook را نظارت هیئت مدیره یک شبه-مستقل از بدن به تازگی راه اندازی به عنوان آن “دیوان عالی کشور است.”

قدرت این بیرون اعتراضات است که نمی شود دست کم گرفت. برای مثال گوگل تحت فشار به رها کردن در حال توسعه AI برای پنتاگون در ماه ژوئن سال 2018 پس از یک کارمند شورش.

همچنین در rt.com توییتر بلوک کاخ سفید توییت برای ‘ستایش خشونت’ پس از آن reposts تهمت هشدار از رسمی دولت حساب

این هیچ راز است که دره سیلیکون تکنولوژی غول های کارکنان توسط صریح پارتیزان. مهندس گوگل جیمز Damore اخراج شد و پس از او نوشت داخلی یادداشت شجاعانه به انتقاد از این شرکت خود را برای عدم تنوع ایدئولوژیک. پروژه Veritas یک محافظه کار ناظر متخصص در مخفی فیلم کل سری در توییتر کارکنان اعتراف سیاسی خود تعصب. با توییتر رفتن به جنگ با POTUS را آقای زوکربرگ قادر خواهید بود به دنبال راه های دیگر ؟

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی