کانادا کمیسر حریم خصوصی را به ارمغان آورده است این شرکت آمریکایی به دادگاه پس از آن حاضر به اقدامات لازم برای حفاظت از اطلاعات شخصی پس از یک پروب که نشان داد آن عملا دوری مسئولیت بیش از اطلاعات کاربران.

کمیسر حریم خصوصی دانیل Therrien در حال حاضر به دنبال Facebook اعلام می شود در نقض کانادا حریم قانون و از نظر قانونی موظف به اصلاح “عمده کاستی” در آن شیوه های حفظ حریم خصوصی.

طرح دعوی در دادگاه واصل با کانادا دادگاه فدرال خواسته Facebook “پیاده سازی موثر خاص و به راحتی در دسترس اقدامات برای به دست آوردن, و اطمینان حاصل شود آن را حفظ معنی دار رضایت از تمام کاربران.” آن را نیز به دنبال نوار رسانه های اجتماعی شرکت از “بیشتر جمع آوری با استفاده و افشای هر گونه اطلاعات شخصی” در راه است که نقض کانادا قانون حفظ حریم خصوصی.

آمریکا شرکت ابراز ناامیدی با حفظ حریم خصوصی ناظر تصمیم به اقدام قانونی. شرکت سخنگو می گوید که Facebook ارائه شده “و اقداماتی که می رفتن بالا و فراتر از آنچه که شرکت های دیگر انجام دهد.”

همچنین در rt.com Facebook, Twitter صورت جریمه در روسیه برای نقض قانون حفاظت از داده های محلی

این کمیسر حریم خصوصی را ظاهرا چیز را می بیند متفاوت است ، کل مورد بر می گردد به یک yearlong تحقیقات که نتایج نشان داد در ماه آوریل 2019. کاوشگر خود را راه اندازی شد در پی کمبریج Analytica داده رسوایی که در آن سیاسی مشاوره گروه خریداری کاربر اطلاعات به دست آمده از طریق Facebook و سپس استفاده از آن برای هدف تبلیغات سیاسی در ایالات متحده است.

در آن زمان این دیده بان گفت که “استارک تناقض بين Facebook عمومی به وعده ترمیم راه خود را در حفظ حریم خصوصی و امتناع خود را به آدرس این مشکلات جدی است.” آنها به نام حریم خصوصی رسوایی “بسیار مورد.”

همچنین در rt.com Stephen King واریز Facebook بیش از ‘سیل از اطلاعات نادرست’ است اما توییتر بیشتر حقیقت دوست’ به صورت او ؟

در حال حاضر به نظر می رسد که رسانه های اجتماعی بزرگ در واقع نه بلند کردن انگشت برای مقابله با مسائل مشخص شده در گزارش. بیانیه ای در کمیسر حریم خصوصی وب سایت می گوید که Facebook “مورد مناقشه یافتههای تحقیقات و حاضر به پیاده سازی توصیه به آدرس کمبود شناخته شده است.”

دادگاه اما از نظر قانونی نمی توانند پایه آن تصمیم گیری موجود تحقیق نتایج جستجو برای “مقابله با این موضوع به طور کامل دوباره.” که بدان معنی است که اقدامات قانونی ممکن است برخی از زمان.

همچنین در rt.com حریم خصوصی کانادا watchdog انفجار Facebook برای ‘abdicating مسئولیت” برای اطلاعات کاربر

آن را به سختی خواهد بود که برای اولین بار چنین طرح دعوی در دادگاه برای Facebook, هر چند از آنجا که این شرکت در حال حاضر با آن مواجه جریمه به ارزش میلیاردها دلار را به عنوان به خوبی به عنوان اقدام قانونی در تعدادی از کشورها از جمله بلژیک و آلمان و ایرلند و برزیل و حتی آمریکا.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی