انگلیسی فوتبال (FA) اعلام کرد در فوتبال به زبان انگلیسی خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 30, اما همچنان متعهد به تکمیل لیگ برتر 2019/20 فصل است که به طور نامحدود به حالت تعلیق.

لیگ برتر قبلا خود را به حالت تعلیق 92 باقی مانده مسابقات تا آوریل 3 در یک توافق مشترک با فا, فارسی, فوتبال, لیگ (EFL) که دیدم بازی در کشور بود مجبور به توقف.

“فا, Premier League, EFL و زنان حرفه ای بازی همراه با PFA و LMA درک ما در بی سابقه بار و افکار ما هستند با هر کس تحت تاثیر قرار COVID-19,” فا بیانیه منتشر شده در روز پنج شنبه ،

“ما متحد در تعهد ما برای پیدا کردن راه از سرگیری این 2019-20 فصل فوتبال و حصول اطمینان از تمام داخلی و اروپایی باشگاه لیگ و جام حذفی بازی به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است و ممکن است به انجام این کار.

“ما جمعی حمایت یوفا در به تعویق انداختن یورو 2020 برای ایجاد فضا در تقویم برای اطمینان داخلی و اروپایی باشگاه لیگ و جام حذفی را افزایش فرصت را به بازی می شود و در انجام این کار حفظ یکپارچگی هر مسابقه.

همچنین در rt.com لیگ برتر تعلیق تمام مسابقات تا آوریل 3 با توجه به شیوع کروناویروس

“فا قوانین و مقررات دولت که “فصل باید خاتمه بعد از 1 ژوئن” و “هر مسابقه باید در حد پایین گذاشته شده توسط فا تعیین طول خود بازی فصل”.

“با این حال ما هیئت مدیره موافقت کرده است برای این حد به تمدید نامحدود برای 2019-20 فصل در رابطه با فوتبال حرفه ای. علاوه بر این ما در مجموع توافق کردند که حرفه ای بازی در انگلستان بیشتر خواهد شد به تعویق افتاد تا زودتر از پنج شنبه 30 آوریل است.”

ادامه مطلب: رومن آبراموویچ برای پوشش هزینه باز کردن چلسی, ورزشگاه هتل برای کارکنان بیمارستان مبارزه با COVID19

اخبار استقبال خواهد شد توسط طرفداران لیورپول که چپ شده اند در برزخ بیش از اینکه فصل به پایان خواهد رسید و با خود طرف در حال حاضر 25 نقطه روشن در بالا و نیاز به تنها دو برد به امن یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی