افراط گرایی بدن بررسی جدید جرم و جنایت نفرت

دولت مشاور مقابله با افراط گرایی در حال بررسی است که آیا آن را ممکن است به ممنوعیت رفتار که منجر مردم را به نفرت هر یک از دیگر.

این کمیسیون برای مقابله با افراط گرایی می گوید ممکن است شکاف در قانون اجازه می دهد افراط گرایان برای ایجاد تفرقه است.

رئیس سابق ضد تروریسم آقا مارک رولی منجر خواهد شد, نقد و بررسی اینکه آیا یک جنایت جدید می تواند کار کند.

پی در پی دولت ها تلاش کرده اند و موفق به آمده تا با یک توافق جنایی تعریف افراط گرایی است.

کمیسیون تنظیم شده توسط دفتر خانه اما عامل به طور مستقل وزیران می گوید که جمع آوری شواهد گسترده ای از مردم در حال سقوط قربانی به نفرت است که برگ های آنها را در ترس زندگی می کنند – اما کوتاه است از یک جرم و جنایت است.

حوادث شامل مبارزات فرقه ای بین جوامع راست خیابان و اسلامگرا تظاهرات که تشویق خصومت به گروه های دیگر و سوء استفاده آنلاین است که باعث خشونت بیشتر احتمال دارد.

در هر مورد می گوید: قربانیان می تواند احساس اجازه پایین توسط مقامات که ناتوان هستند برای جلوگیری از ظریف حملات هستند که جنایات تروریسم تحت قانون یا نفرت ،

سال گذشته کمیسیون به این نتیجه رسیدند در یک گزارش که دولت باید تمرکز بر “نفرت افراط گرایی” – به معنی فعالیت است که تقویت نفرت و رزین جوامع در برابر هر یک از دیگر — به طور بالقوه منجر به خشونت است.

در حال حاضر آن را تا به خواسته آقا مارک رولی به بررسی قوانین موجود و چگونه آنها استفاده می شود برای دیدن اگر یک جرم جدید یا اقدامات دیگر می تواند marginalise بیشتر افراط گرایی و فعالیت است.

سارا خان رئیس کمیسیون اروپا گفت: “نفرت افراط گرایی را تهدید می کند توانایی ما به خوبی زندگی می کنند با هم. در عین حال با وجود این توانایی ما برای مقابله با تکرار و مداوم مجرم است متناقض و اغلب بی اثر است.

“زمانی که افراط گرایان درگیر در فعالیت های تروریستی آنها اغلب گرفتار قوی ضد تروریسم شد. اما زمانی که آنها برانگیختن نفرت در تعامل مداوم نفرت و یا توجیه خشونت علیه دیگران افراط گرایان می دانند که آنها نمی خواهد عبور بیش از به آستانه تروریسم است.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از افراطی بازیگران و, سازمان ها, آیا راست اسلامگرا و یا دیگر همچنان با مصونیت از مجازات در کشور ما هر دو آنلاین و آفلاین.”

آقا مارک رولی گفت: “افراط گرایی و نفرت و جنایت و تروریسم شده است و افزایش چالش های جوامع ما و جامعه به عنوان یک کل.

“در حالی که من در پست به عنوان رئیس مبارزه با تروریسم پلیس برای چهار سال, من می دانستم که ما تا به حال قوی ضد تروریسم سیستم منابع و قوانین در محل. اما من به طور فزاینده ای متوجه باشند که در سراسر کشور ما کمتر با تجربه و آماده برای رسیدگی به تهدیدات در حال رشد از نفرت افراط گرایان.”

او را گزارش یافته های خود را بعد از آن در سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de