تحویل اکسپرس! اسکیت سرعت جهان قهرمان پاول Kulizhnikov علائم تا به عنوان داوطلب به ارائه وعده های غذایی در طول coronavirus مستند

پنج-زمان, سرعت اسکیت, قهرمان جهان پاول Kulizhikov قرار داده سریع خود را ویژگی به خوبی استفاده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک مرد تحویل.

روسیه Kulizhnikov به تعویض یخ بازی برای جاده ها به عنوان او تبدیل به یک داوطلب مرد تحویل کمک به حمل و نقل وعده های غذایی و اقلام ضروری به افراد سالمند در سراسر مسکو که قادر به ترک خانه های خود و به دست آوردن مواد غذایی و نیازهای اساسی از مغازه ها در نزدیکی.

'I don’t owe anyone anything': Russian Olympic figure skating champ Zagitova on her 'haters'

Kulizhnikov داوطلب کار تایید شد توسط روسیه, سرعت اسکیت, فدراسیون (RSSF) که نشان داد 25 ساله است که پنج بار قهرمان اروپا شده است اهدا وقت خود را برای کمک به کسانی که کمتر خوش شانس از خود را در طول این زمان دشوار برای افراد مسن.

“او شده است پوشیدن یک ماسک و دستکش و پیوستن به تمام اقدامات احتیاطی” گفت: بیانیه ای از RSSF.

“این بود که در سریعترین تحویل کالا در جهان است. پاول Kulizhnikov کمک در تجهیز کالا به بازنشستگان.”

امید است که این کار انجام شده توسط Kulizhnikov و همکار خود داوطلبان خواهد معنی بازنشستگان در مسکو باقی می ماند می تواند با خیال راحت در خانه های خود را بدون رفتن را بدون مواد غذایی ضروری و لوازم.

زمان آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی دولت وجود داشته است 24,490 تایید موارد COVID-19 در روسیه با 1,986 بيماران ساخت بهبودی کامل است. مرگ و میر می ایستد در 198.

در سطح جهان بیش از دو میلیون نفر از مردم بر این باور هستند که آلوده شده اند با مرگ و میر بیش از 128,000. بیش از 492,000 بهبود از این بیماری است.

همچنین در rt.com Georges St-Pierre: Khabib مبارزه به هم ریخت چون UFC ‘نمی خواهید به خطر از سابق قهرمان برنده عنوان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im