قرار گرفتن در معرض حادثه’: پلیس بررسی نیوکاسل فن بعد از ویروسی ‘ویلی آسیاب بادی’ جشن

پلیس در حال بررسی یک نیوکاسل فن که انجام ‘ویلی آسیاب بادی’ به صورت زنده از تلویزیون به عنوان او خود را جشن گرفتند تیم را در وقت های برنده در برابر آکسفورد یونایتد در جام حذفی در اوایل این هفته.

فن دیده می شد پایین کشیدن شلوار جین و نوسانی آلت تناسلی خود را در اطراف با شور و هیجان بعد از نیوکاسل آلن Saint-Maximin به ثمر رساند 116 دقیقه ای گیج به دست تیم خود را 3-2 برنده و ارسال آنها را به دور پنجم این رقابت ها در روز سه شنبه.

عمل – دوبله ‘هلیکوپتر’ یا ‘ویلی آسیاب بادی’, و, که تا حدودی به جاست اتفاق افتاده است به طور مستقیم در بالای تبلیغات احتکار برای ویاگرا به عنوان بازیکن را در مقابل او بود و تا زنده تلویزیون و به زودی ویروسی رفت.

فرانسوی Saint-Maximin, 22 نیز توییتی در مورد صحنه های از همه جا ‘چشمک زدن مرد,’ الگوی رفتاری و نوشتن: “من بعد از دیدن این هلیکوپتر جشن است.”

اما در حالی که ویلی آسیاب بادی توسط as-هنوز بی نام حامی مجموعه رسانه های اجتماعی aflutter آن شده است به عنوان به خوبی دریافت شده توسط باشگاه یا پلیس.

اجرای قانون تایید آنها بررسی یک گزارش از یک “قرار گرفتن در معرض حادثه” در حالی که نیوکاسل گفت که آنها “خواسته شده است برای کمک به پلیس در تلاش های خود را برای شناسایی حامی در سوال و ما ارائه پشتیبانی کامل.”

ادامه مطلب: سرشيشه سايز-ing کردن! زنان تماشاگر توقف بازی گلف توسط عریان سینه او در طول PGA Tour رویداد (تصویری)

وجود دارد گزارش های فراوان در رسانه های اجتماعی که فن در سوال شده بود دست یک عمر بان کی مون از تمام زمینه فوتبال در انگلستان اگر چه این ادعا بعدا به عنوان بی اساس است.

نیوکاسل قهرمان Saint-Maximin در پاسخ به بان کی مون گزارش در یک جداگانه توییت نوشتن: “این messed تا آنجایی که ما نمی بینم هر چیزی به دلیل شب سرد (امیدوارم)” اضافه کردن هشتگ #WeWillRememberYouPenicopter.

نیوکاسل کشیده شده به صورت West Brom در دور بعدی جام حذفی, و قهرمانی باشگاه حتی trolled خود را در لیگ برتر رقبا زمانی که اعلام جزئیات فروش بلیط برای مسابقه.

“ما می خواهم به یاد @NUFC حامیان The Hawthorns یک آسیاب بادی-منطقه آزاد” باشگاه شوخی.

جفت دیدار در پنجم-دور برخورد در 3 مارس به عنوان Magpies پیشنهاد به گسترش خود را به بهترین جام حذفی اجرا در 15 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی