مواد منفجره متن نشان می دهد فلین می خواستم برای کار با روسیه علیه داعش Kislyak هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Russiagate شد هدف او

متن گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak نشان می دهد که ورودی مشاور امنیت ملی, مایکل فلین شد به دنبال منافع ایالات متحده و روسیه به دنبال کمک به تروریست ها در حالی که اف بی آی قاب او.

فلین و Kislyak صحبت می کرد چند بار در ماه دسامبر و ژانویه 2016 2017 در طول ریاست جمهوری انتقال. در روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح اف بی آی در مصاحبه فلین با یک هدف – به عنوان نشان داده شده است به تازگی به چاپ اسناد – برای گرفتن او در یک دروغ دام. پس از توضیحات و تماس خود را با Kislyak به بیرون درز شد واشنگتن پست فلین شد متهم گمراه کننده کاخ سفید در مورد تماس و تحت فشار برای استعفا.

کسانی که سرمایه گذاری در ‘Russiagate’ تئوری توطئه ادعا کرده اند برای سال های سال است که فلین مورد بحث ما کاهش تحریم علیه مسکو است.

همچنین در rt.com ‘او را به دروغ بنابراین ما می تواند به تعقیب او’: اسناد جدید فاش اف بی آی طرح برای راه اندازی ژنرال فلین در دام دروغ

واقعی رونوشت از تماس های ساخته شده در جمعه توسط سناتور چاک Grassley (R-Iowa) رنگ به شدت های مختلف تصویر. آنها نشان می دهد فلین درخواست مسکو برای بازی نمی بازی “tit-for-tat” تشدید باعث رییس جمهور پیشین باراک اوباما اخراج دیپلمات های روسیه که “جعبه” رئيس جمهور ورودی – و به دنبال همکاری با روسیه در برابر “یک تهدید مشترک در خاورمیانه” که از زمینه به نظر می رسد به عنوان یک مرجع به دولت اسلامی (که قبلا ISIS) تروریست ها.

“آیا اجازه نمی دهد این دولت به جعبه ما در حال حاضر خوب است؟” فلین می گوید Kislyak در یک تماس در دسامبر 29, 2016, درخواست روسیه به آن پاسخ “متقابل است.” او نمی خواهید برای ایجاد یک وضعیت که در آن “همه را برای رفتن به عقب و جلو و همه رو به مرد سخت در اینجا شما می دانید؟”

“ما نیاز نداریم که در حال حاضر” فلین می گوید. “ما نیاز به سرد سر به غلبه و آه و ما باید بسیار ثابت در مورد آنچه که ما قصد داریم انجام دهیم چرا که ما کاملا مشترک آه. تهدید در خاورمیانه در حال حاضر.”

همچنین در rt.com پوتین: روسیه نمی خواهد اخراج هر کسی در پاسخ به تحریم های آمریکا

دو روز بعد در دسامبر 31, Kislyak اطلاع فلین که مکالمه خود را “در نظر گرفته شد” در مسکو. در واقع رئیس جمهور ولادیمیر پوتین تصمیم به مقابله به مثل در همه گفت که او نمی خواست به خراب کردن تعطیلات برای دیپلمات های آمریکایی و خانواده های آنها.

فلین به نام از این تصمیم “و حکیم است.” Kislyak سپس گفت: چیزی که تبدیل به نبوی – که روسیه در نظر گرفته این اقدامات توسط دولت اوباما به هدف و نه فقط در برابر مسکو اما در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“و من فقط می خواستم به شما بگویم که ما متوجه شدیم که این اقدامات باید هدفمند نه تنها در برابر روسیه بلکه علیه رئیس جمهور منتخب و… و با همه حقوق ما را به پاسخ ما تصمیم گرفته اند به عمل در حال حاضر به دلیل این است که مردم ناراضی هستند با از دست دادن انتخابات و, و آن را بسیار اسفناک,” سفیر گفت.

اتفاقاتی که گشوده ثابت Kislyak درست است. این بهانه ای برای اف بی آی و DOJ به بعد از فلین بود که او ظاهرا نقض قانون لوگان – یک کهنه قانون ممنوعیت عادی آمریکایی ها از اجرای سیاست خارجی است, اما آن را نمی شود به او به عنوان ورودی مشاور ریاست جمهوری به هر حال. در عوض آنچه در متن نشان می دهد که خروجی دولت به دنبال خرابکاری در ورودی یکی.

در ژانویه 4, 2017, FBI agent پیتر Strzok – که قبلا قول داد به “توقف” مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب در متون با همکار و عاشق لیزا صفحه – نادرست به دستور اف بی آی پس زمینه تحقیقات فلین به باز بماند. روز بعد FBI رئیس James Comey رفت به کاخ سفید و مورد بحث و بررسی فلین با اوباما شخصا. در همان روز ژانویه 5, رئیس جمهور, رئیس ستاد ارسال یک درخواست به NSA به “برس” فلین. همه از این بود که نشان داد تنها یک ماه پیش در اسناد و مدارک ارائه شده به عنوان مدرک در محاکمه فلین به اتهام دروغ گفتن در مورد تماس.

همچنین در rt.com ‘نمی دید تیغ’: اسناد دادگاه نشان می دهد خوار FBI agent اصرار بر فشار فلین مورد با وجود فقدان شواهد

روسیه در نهایت انتقام تنها در ماه جولای سال 2017, زمانی که جمهوری خواهان اکثریت کنگره overrode تهمت و گذشت سمی تحریم لایحه بر اساس کاملا بی اساس ‘Russiagate’ ادعای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری. فقط به عنوان فلین می ترسید این امر باعث زنجیره ای از “بدهبستان” اخراج و تعطیلی که در سمت چپ هر دو کشور از کارکنان دیپلماتیک و قطع تمام راه های همکاری های بیشتر علیه صلح در سوریه و یا هر چیز دیگری.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de