انفجار سنگ آکادمی نظامی در کابل گزارش

یک حمله انتحاری زده در نزدیکی ورودی اصلی از یک اکادمی نظامی در کابل, افغانستان, رسانه های محلی گزارش. این انفجار گزارش منجر به تلفات با آمبولانس عجله به صحنه است.

انفجار اخیر در منطقه در مجاورت مارشال فهیم آکادمی نظامی دروازه در کابل در حدود 7:00 صبح به وقت محلی – هنگامی که دانش آموزان و کارکنان شد و جریان به داخل ساختمان طلوع نیوز گزارش با استناد به شهود.

یک ویدئو ظاهرا نشان می دهد که پس از این حادثه پدید آمده است آنلاین.

در حالی که شمار تلفات ناشی از این انفجار هنوز مشخص نیست, افغانستان وزیر کشور سخنگوی شناسنامهها در حال حاضر تایید کرد که غیرنظامیان در میان کسانی که کشته شدند.

چندین آمبولانس ماشین دیده می شد از رفتن به محل حادثه در مدت کوتاهی پس از آن گزارش شد.

هیچ گروهی تاکنون مسئولیت این حمله را.

محمد فهیم – همچنین به عنوان شناخته شده “مارشال فهیم” – خدمت به عنوان وزیر دفاع و معاون رئیس جمهور افغانستان پس از بیمارستانها در حال تمام شدن طالبان کنترل دولت در سال 2001 و رهبری یک گروه ضد طالبان در کنار ما ائتلاف است که حمله این کشور پس از 9/11 حملات. درگذشت او در سال 2014.

همچنین در rt.com ‘Mendacity & lies’: پس از 19 سال امریکا اذعان به خود است که آن را هرگز نمی تواند برنده جنگ در افغانستان

این انفجار می آید تنها چند روز پس از یک مبارز نما به عنوان سرباز اردوی ملی افغانستان افتتاح شد آتش سوزی در یک ترکیب ما-افغانستان واحد, در ولایت ننگرهار, کشته شدن دو سرباز آمریکایی و مجروح شدن شش نفر دیگر آخرین در یک سری از حملات مشابه. در حالی که هیچ گروهی مسئولیت این تیراندازی دو طالبان و گروه های مرتبط با دولت اسلامی شناخته شده هستند و فعال در منطقه است.

به حضور نظامی آمریکا در افغانستان در حال حاضر در حدود 13,000 نیروهای همچنان پس از نزدیک به دو دهه از جنگ است. در حالی که اولیه حمله آمریکا در سال 2001 در نظر گرفته شده بود به سرنگونی دولت طالبان که برای یک بار به میزبانی اسامه بن لادن و دیگر توطئه گران از 9/11 حملات پس از 19 سال آمریکا ماموریت دهکدهای از دست داد تمرکز با طالبان تنها به دست آوردن قدرت و قلمرو به عنوان بی پایان اشغال ورزشي.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de