جهان در مجموع از دست رفته خود را زنده ورزشی ثابت در طول اجرا Covid-19 شکستن. آن را می توانید هم اکنون نفس جمعی آه امداد به عنوان ورزش اصلی عینک بازگشت – لباس زیر زنانه مبارزه قهرمانی.

بحث برانگیز ترین مبارزه لیگ اطراف اعلام کرده است آن را با صدای بلند در تاریخ 11 اوت با نام تجاری خاص خود را از نیمه برهنه هرج و مرج سازمان یافته در Sturgis بوفالو تراشه در طول 80 Sturgis تجمع موتور سیکلت در Sturgis, South Dakota.

“ما بسیار هیجان زده به در نظر گرفتن بخشی در چنین یاد رویداد” با لباس زیر, مبارزه قهرمانی مدیر عامل شرکت شان Donnelly گفت: این رویداد که جذب صدها نفر از هزاران نفر از علاقه مندان دوچرخه هر سال است.

لباس زیر زنانه مبارزه شامل یک ترکیب عجیب و غریب از مدل ها و mma آموزش دیده زن مبارزان دور انداختن در قفس تنها با دو قوانین را رعایت: بدون نتیجه به صورت و تمام مبارزان باید همین شرجی لباس زیر زنانه.

LFC دریافت کرده است انتقاد از برخی از فمینیست بخش در گذشته اما فهرست خود را از مبارزان دیدن چیزها متفاوت است. آنها عبارتند از: Jolene Hexx گفت که RT ورزش در ماه ژانویه که او می بیند لیگ به عنوان “سرگرمی” به جای “بهره برداری”.

“بهره برداری? تا آنجا که مانند زنانگی و یک رشته badass? LFC پشتیبانی از یک گروه فوق العاده قوی از زنان که گرفتن قوی تر و نگه داشتن گرفتن جذاب,” او گفت:.

“این خوب است برای جهان. جهان نیاز به درگیر شدن و دیده بان بیشتر LFC.”

همچنین در rt.com لباس زیر زنانه مبارزه قهرمانی جهان برانگیز ترین لیگ MMA (تصویری)

اما چگونه چادری مبارزان مبارزه با پتانسیل خطر ابتلا به عفونت است ؟ خوب مبارزان را فاصله اجتماعی در یک هتل جداگانه و وجود دارد راه را به دعوا بر روی موتور سیکلت. علاوه بر این هر یک از شرکت کنندگان در LFC 30 دریافت گرامی ،

“ما در حال کار با مبارزان ما برای اطمینان از امن ترین, لذت بخش ترین تجربه ممکن است” Donnelly می گوید. “آنها را به ماندن در سریع شهر حدود سی دقیقه از این تجمع که در آن کسانی که مایل به فاصله اجتماعی می تواند انجام این کار در هتل زمانی که آنها به مبارزه با.

“هر کس می خواهد با ارائه یادبود LFC ماسک. و هر جنگنده خواهد شد به طور مستقیم از هتل به اتاق پانسمان و از آنجا به حلقه.”

اولین مسابقه در LFC 30 را ببینید, نوجوانی, بروک Gilley و سوزی ‘دشنه’ کوین رفتن سر به سر.

همچنین در rt.com ‘بهره برداری به عنوان دور به عنوان یک الاغ بد?’ دیدار Jolene Hexx – جهان برانگیز ترین قهرمان MMA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی