‘بهره برداری به عنوان دور به عنوان یک الاغ بد?’ دیدار Jolene Hexx – جهان برانگیز ترین قهرمان MMA

Jolene Hexx ساخته شده است که یک زندگی ضرب و شتم مردم در لباس زیر خود را. RT ورزش دیدار قهرمان ‘جهان برانگیز ترین لیگ MMA’ — لباس زیر زنانه مبارزه قهرمانی.

“من فقط قهرمان. تا آنجا که به شخصیت من و نقش من است. من فقط می آیند و پا زدن الاغ و نام و گرفتن کمربند من و رفتن به خانه و یک زمان خوب” می گوید: Jolene ‘افسانه شمال اروپا’ Hexx با بی خیال اما با اعتماد به نفس بالا انداختن شما می خواهم انتظار از یک قهرمان.

Dimpled آرام-صحبت Hexx مناسب نیست ازلی نگاه عبوس و درهم زن pugilist با تخت بینی و ضخیم عرق خیس نوارهای.

با وجود بی ادعا بیرونی Hexx فعلی قهرمان, لباس زیر زنانه مبارزه قهرمانی (LFC) در لاس وگاس بر اساس مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء است که چاله مدل لباس نحیف در برابر یک دیگر در قفس مبارزه می کند.

از آن شده است به عنوان “بحث برانگیز ترین مبارزه لیگ در جهان” اما Hexx آرام تر است در ارزیابی خود: “شخص آن را به دختران مبارز در لباس زیر زنانه سکسی. من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند. شما نیاز به تماشای این.”

هر چه نظر در چادری دختران کوه در می رم خفگی و بدن کوبیدن یکدیگر پوشیدن یک کمی بیشتر از یک دندان قروچه کردن یک چیز می تواند جهانی توافق کردند: LFC یکی از ورزش های رزمی جهان بیشتر چشم نواز سازمان.

ایجاد شده در لاس وگاس در سال 2014 LFC در جهان است تنها در لیگ برای قفس-مبارزه با مدل و مفهوم آن به نظر می رسد به آج های غیر معمول خط بین سرگرمی های ورزشی و عمومی.

آن است که زاییده افکار از شان مدیر عامل Donnelly که فکر کردم این امر می تواند جالب به “زنان لیگ MMA که در آن مبارزان شبیه حلقه دختران است.”

“من می خواستم آن را به هنوز هم توان رقابتی اما خطرناک نیست. من در مورد شما نمی دانم, اما زمانی که من دیدن دو زنان زیبا, لباس زیر زنانه, اولین فکر من نیست ” من آرزو می کنم آنها می خواهم پانچ هر یک از دیگر!'” Donnelly می گوید RT ورزش است.

که در سازمان Hexx یک رکورد از 20 برنده در برابر 6 شکست و یک تساوی و مبارزه همه معتبر رقابت است که می تواند کوه یک چالش به او.

Hexx ریشه در مبارزه با بازی عجیب و غریب است. او آموخته است که به نگه داشتن خود را مبارزه میان 14 برادران در یک مرد چند زنه فرقه فقط در خارج از یوتا معروف مورمون-اکثریت, Salt Lake City, که در آن پدر و مادر او بودند مبلغان قبل از حرکت به لاس وگاس در اوایل 20s.

“این نوع خنده دار رفتن از سالت لیک سیتی به لاس وگاس به دلیل یوتا است مانند شهر بسیار کوچک و مورمون بر اساس. پس از رفتن از آنجا به “شهر گناه’ منفجر ذهن من است. من در تلاش بود برای رسیدن به بازیگری و مدل سازی اما زمانی که من کردم به لاس وگاس و پیدا مبارزه با” Hexx توضیح می دهد.

“من حتی نمی دانند که مبارزه حرفه ای امکان بود برای من. من به پایان رسید تا شروع آموزش [اسرائیل نیروهای ویژه دفاع از خود] Krav Maga. من هرگز تصور یادگیری خود دفاع خواهد منجر به قادر بودن به پول و برنده کمربند و آن را واقعا سرد است که چگونه زمانی که شما چیزی یاد بگیرند کسانی که درب باز است.”

یکی دیگر از درب منجر به درز دار و گاهی اوقات ناگوار دنیای بازی. با توجه به قوی ‘دختر’ ویژگی های Hexx ارائه شد نقش به عنوان یک خواهری یک کار که در آن او همچنین به خفه کردن خودتون و بدن با شدت بهم زدن مردم در حالی که همه در لباس زیر خود را. این ارائه فرصت مناسبی برای تیز کردن برخی از مهارت های مبارزه کردن حصیر.

“من شروع به پیدا کردن این طلسم, سوله که به من اجازه ضرب و شتم مردم ، آن بود که اساسا مانند آموزش بیشتر و بنابراین من بود ‘که مناسب!’ شما می توانید به من پرداخت به ضرب و شتم مردم که عالی” Hexx توضیح می دهد.

“من می توانم در یک مقدار زیادی از ضرب و شتم فراز و تفرقه است که در آن شما مانند پاپ سر بچه ها تنها با قدرت از ران خود را. و من می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بچه ها من به طور تصادفی زدم انجام آن است.”

آموزش سر بریدن مردان با او پرداخت می شود زمانی که Hexx به زودی پس از پیوست زیر مبارزه و شروع به لهستانی او نامتعارف ران مهارت در قفس به طوری که آن را تبدیل به امضای او حرکت می کند.

“اگر من می توانید یک دختر در بین پاهای من شما می دانید که مورد علاقه من است. آنها بسیار آسان است برای دریافت بر روی” Hexx می گوید با شوق و ذوق.

با وجود آن تازگی ارزش LFC امکانات کامل تماس دعوا که به طور منظم ببینید دختران اینکه حرف انداخته و فرستاده شده. عدم وجود خود را از قوانین کشیده شده انتقاد از دولتی نوادا, ورزشی, کمیسیون, که نظارت بر اکثریت خود را نشان می دهد در وگاس به خصوص مربوط به حذف کلاس های وزن است.

در یک مورد جسی “ال تورو” سانتوس برداشت تا حریف Shay ‘فاکس’ Mazzato و ناودان سر او در برابر قفس چند بار در راه خود را به کج برنده شوید. این حرکت خواهد بود کاملا قانونی در حرفه ای MMA شد آن را برای این واقعیت سانتوس وزن 33 پوند (15 کیلوگرم) بیشتر از Mazzato.

در میان آن هرج و مرج, LFC می کند باید قوانین از جمله منع ایستاده حملات به این صورت است که مانع بسیاری از LFC مدل های از تبدیل کردن به شاخه های عکس با چشمان سیاه و تقسیم لب که جنی ‘خونین’ ولنتاین متوجه به او ضرر زمانی که او تحویل داده شد یک عمر بان کی مون پس از ضربه فنی کردن حریف با یک پانچ.

اما عکس های دیگر کمتر به شدت reprehended.

“من یک مبارزه است. من فکر می کنم آن را هالووین مبارزه سال او یک خدمتکار است. من رفتم به پرتاب یک ضربه او تبدیل به آن و من با لگد او را درست در محل انشعاب بدن انسان” Hexx بازگو مبارزه با Andreea ‘طوفان’ Vladoi.

“من فکر می کنم من من را شکست ، و او حتی نمی fazed. من مثل شما باشه من فقط لگد شما را در مهبل (واژن)?’ او حتی متوجه نیست. من پا شد messed تا برای یک هفته. من مانند شما چگونه است V?’ آن را بسیار غیر قابل خراب کردن شما حتی احساس من شکستن پای من در آن است.”

لیگ مبارزان مماس با سابق هنرپیشه های زن بالغ, از جمله, فیلم starlet Jeneiveve ‘عفریته’ Hexxx و وابسته به عشق شهوانی, مدل بلا جوهر همراه با رقصنده و دختران زرق و برق که منجر به انتقاد از عدالت اجتماعی رزمندگان.

فمینیست باید با برچسب ترویج یک “غم خشم استخر” ایجاد “het-نر بود” که به ترویج ‘بهره برداری جنسی از زنان است. جای تعجب نیست Hexx طول می کشد دیدگاه های مختلف در این موضوع است.

“بهره برداری? تا آنجا که مانند زنانگی و یک رشته badass?” او می گوید:. “LFC پشتیبانی از یک گروه فوق العاده قوی از زنان که گرفتن قوی تر و در حفظ و گرفتن جذاب است.”

با وجود فشار منفی بهره در لیگ غیر قابل انکار است; LFC کانال یوتیوب متشکل از ده ها تن از فیلم ها ویروسی از جمله یک صدای هیس کردن حلقه’ از sauciest قطعه از نشان می دهد که متصلب تا 23 میلیون انداز و Hexx خود حلقه برجسته است که به تماشای عظیم 4.6 میلیون بار.

Hexx معتقد است که در آینده است که با استفاده از ویروسی که شهرت برای مشروع تر آینده است. او پیش بینی است که با گریس آرنج کمی از آرنج اعتصابات و بسیاری از لباس زیر زنانه ارتقاء می تواند معتبر مسیر برای زنان جوان به دنبال وارد pro MMA.

“من قطعا می توانید ببینید LFC تبدیل به یکی از سنگ پله در کل مبارزه با صنعت” او می گوید.

“در این نقطه آن را فقط به سرمایه گذاران و بازاریابی مناسب اما ما باید یک مقدار مجنون از طرفداران و حامیان — شما می توانید در یوتیوب میزان انداز است که ما داریم. ما رفته ویروسی بسیاری از بار. بنابراین در این نقطه من فکر می کنم آن را فقط یک ماده از زمان و سرمایه گذاران.

“من فکر می کنم LFC آن را تقریبا چه WWE را به نرم جهانی کشتی — LFC نوع انجام به جهان MMA. ما در آن وجود دارد و ما یک دسته از رشته badass جوجه اما ما بد بو و ما و ما می توانیم از آن لذت ببرید و ما می توانیم مبارزه بیش از حد. بنابراین تا آنجا که تبدیل به یک منظره — این چیزی است که ما بهترین است.”

توسط طبیعت, ارتقاء, LFC همیشه خواهد بود در نظر گرفته شده توسط مخالفان آن به عنوان یک دمدمی مزاجی نشان می دهد معجون از قفس دعوا و بت وارگی. از آن شده است شرور و اهریمن به عنوان یک فرقه ورزش رزمی نوع pandering به یک کاریکاتور از قوی ترین مرد بخواهد — یعنی تماشای زنان زیبا در لباس نحیف مبارزه است.

در انتهای دیگر این طیف حامیان پذیرفته اند LFC به عنوان دمدمی حتی جسورانه و مترقی و حداقل ضرر عینک است که می تواند مصرف شود فقط به عنوان هر نوع دیگر معاون لاس وگاس ارائه کرده است.

بعد تا برای Hexx است “تصاحب روسیه” که شامل سفر به مسکو و سن پترزبورگ. دور از زن و کثیف عناوین بیانیه ماموریت از Hexx در برنامه ریزی تور جهانی ساده است: “این خوب است برای جهان. جهان نیاز به درگیر شدن و دیده بان بیشتر LFC.”

همچنین در rt.com لباس زیر زنانه مبارزه قهرمانی جهان برانگیز ترین لیگ MMA (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im