دهلی نو لغو است تمام ویزا های صادر شده برای اتباع چینی و خارجی که به چین سفر پس از ژانویه 15. کسانی که در حال حاضر وارد هند با استفاده از این ویزا گفته شده است برای تماس با دولت خط.

هند سفارت در چین اعلام کرده است که تعلیق همه ویزا اعطا شده به مردم که یا اقامت در چین و یا در بازدید از این کشور در دو هفته گذشته. این شامل کارکنان ویزاها و ویزای کسب و کار و امر به افرادی که سفر از چین پس از ژانویه 15.

اتباع چینی که هنوز وارد این کشور در حال حاضر باید به سفارت یا کنسولگری در یکی از سه شهر اصلی (پکن گوانگژو و شانگهای) و دوباره درخواست ویزا در فرد یک صدای جیر جیر از این سازمان گفت.

سفارت به خواست کسانی که در حال حاضر وارد هند از چین به تماس با دولت خط اجرا شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده به عنوان آنها در حال حاضر در کشور غیر قانونی است.

قبلا خارجی ها از بسیاری از کشورها از جمله چین می تواند درخواست برای e-ویزا آنلاین بدون نیاز به مراجعه به سفارت و یا کنسولگری در فرد است. برای یک توریست e-ویزا متقاضی نیاز به درخواست چهار روز قبل از پرواز خود را ارسال در پاسپورت اسکن و پرداخت $10-$80 بسته به مدت اقامت خود را. آنها فقط نیاز به نگه داشتن یک کپی چاپ شده از خود مجوز در هنگام سوار شدن پرواز خود را به هند است.

این روند به حالت تعلیق در آمد در فوریه 2.

همچنین در rt.com روشن نژادپرستانه عنصر به هیستری بیش از کروناویروس جدید – Slavoj Zizek

با توجه به ویزا لغو کسانی که به هند وارد شدند و در عین حال در حال حاضر به لحاظ جسمی رفتن به سفارت هند در پکن و یا یکی از کنسولگری در گوانگژو و شانگهای و دوباره درخواست وجود دارد. در بالای دشواری رفت و آمد به مراکز عمده از مناطق دور افتاده در میان چند شهرستان مستندات قیمت برای استفاده در فرد بالاتر (100 دلار) و کسانی که متقاضی نیاز به شجاع خطوط در سفارت.

این حرکت به دنبال سومین مورد تایید شده از رمان coronavirus در هند. تا کنون این ویروس منجر شده است در بیش از 20 ، 000 موارد تایید شده و بیش از 400 مرگ و میر. شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان مرکزی چین در ماه دسامبر 2019.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی