جولای 3, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

سابق UFC ستاره تبدیل به پر رو شاخه های جدید در سایت های بزرگسالان OnlyFans پس از از دست دادن ورزشگاه در طول coronavirus مستند

بلژیک سابق UFC fighter معلم و مادر-از-پنج سیندی abbas hasan راه اندازی کرده است یک حساب کاربری جدید در, حق بیمه, سایت های بزرگسالان OnlyFans در تلاش برای حل “مشکلات بزرگ مالی” ناشی از این بیماری همه گیر و “به جوانان در خانه خود بازگشت.”

Abbas hasan امضا شده با مبارزان حرفه ای لیگ برتر در ماه مارس است اما تبدیل به اشتراک و اوج سایت پس از یک بدبختی چند ماه از مستند که در طول این 35 سال بوده است مجبور به بستن او MMA سیاهگوش بدنسازی در واقع شدهاست.

او پست های اولیه در شهوت پرست سایت شامل عکس ها اختصاص داده شده به تحسین “که ویژه عشق سفید یا خالکوبی در آن” فرصت برای مشترکین به تصمیم می گیرید رنگ او نشاط لباس و یک وعده به تبادل پیام با طرفداران پرداخت $15.99 در هر ماه برای امتیاز.

“من از دست من در طول این Covid-19 مستند” او به او توضیح داد پس از تقریبا 15000 در توییتر. “بدون کمک از دولت ما و دعوا لغو ترک من با مشکلات مالی.

“من تصمیم به ایجاد یک OnlyFans بنابراین من می تواند جمع آوری پول برای دوباره باز کردن در سالن ورزش و جوانان در خانه خود بازگشت.”

Abbas hasan همچنین گفت: مخاطب او تقریبا 39,000 در Instagram که حرکت به شارژ برای بزرگسالان محتوا گرفته بود “بسیاری از تفکر است.”

“اگر شما می خواهید برای حمایت از من رفتن و, مشترک,” او اضافه شده است. “وجود خواهد داشت تصاویر و پیام ها و امکان چت با من خصوصی است.”

یک فن بود که سریع به درخواست abbas hasan که آیا او خواهد بود ارائه فیلم از خودش رابطه جنسی نا امید شد به عنوان او پاسخ داد: “هیچ, وجود خواهد داشت هیچ انجمن و یا چیزهای دیوانه.”

یکی دیگر از دریافت یک پاسخ مشابه پس از خودروی: “عکس? Vids? دختر در دختر ؟ انفرادی عمل ؟ چه هستند که ما در اینجا صحبت کردن? من نیاز به دانستن قبل از ثبت نام کنم.”

Abbas hasan توضیح داد که او در کلاس حرفه ای خواهد برخورد با یک درآمد اضافی از کار جنسی هشدار داد: “لازم نیست برای درخواست پورنو چرا که بدون رفتن. پس من هنوز هم یک وقت معلم من نمی خواهد پست خیلی چیزهای دیوانه.”

او به سرعت ایجاد یک آمازون لیست علاقه مندی های اجازه می دهد طرفداران به هدیه فرستاده به او متعهد به “خلاق تصویر” با هر حال او دریافت کرد در حالی که beckoning: “اجازه دهید برخی از سرگرم کننده است.”

سابق Bellator MMA خروس جنگی شناخته شده به عنوان ‘Battlecat’ نشان داد خاموش “کامل عیوب” در سایت ها و اذعان کرد: “بله من بدن را نشان می دهد که من یک مادر هستم.”

ارسال یک انیمیشن تصویری از بازی یک جفت سوپر ماریو برادران گفت: “haters gonna hate”او بعد نشان داد که او “گرفتن مقدار زیادی از نفرت” در مورد او حساب جدید.

“من سعی خواهد کرد و نه اجازه دهید آن را من خسته” او اعلام کرد. “در این لحظه من دختران و پسران در حال بازگشت به آموزش من را کاملا به یاد داشته باشید که ما پشتیبانی می کند و کسی که متنفر بر ما.”

Abbas hasan خود را از دست داده و تنها UFC fight برای الکسیس دیویس در یک تصمیم در مارس 2017 اما چشمگیر حرفه ای ضبط و برنده 16 از 21 مسابقات.

او در آخرین مبارزه در قفس بازمانده 14 رویداد در آتن در ماه دسامبر ارسال النی Mytilinaki با armlock در دور دوم خود را از قراضه و MMA به وضوح باقی می ماند واقعی خود تمرکز بالاتر از آنچه به نظر می رسد موقت حرکت به مدل سازی.

“شور و شوق و عشق من به ورزش من است مرا زیبا ترین لحظات اما متاسفانه همچنین بزرگترین اعماق,” او نوشت.

“این Covid-19 دوره و این واقعیت است که ما دولت بلژیک به سادگی پشتیبانی نمی کند من در همه عطف زندگی من در اطراف. من از راه اندازی مجدد تیم من در Lynx MMA به زودی دوباره به طوری که تمام جوانان ما می توانید از بازگشت به کار.

“متاسفانه برخی موانع مالی را باید با رسیدگی می شود ، من امیدوارم که هر دو سیاه گوش اعضای تیم سرزمین من خواهد بود در راه رفتن به عقب به هشت ضلعی در 2021.”

همچنین در rt.com “من قصد دارم به آن شیر و… آن را آسان به عنوان f*ck’: Ex-مسابقه رنه خانگی عظیم نقدی افزایش به بیش انجمن سوئیچ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول