رئیس جمهور سابق اوکراین را مورد بررسی قرار گرفته در اوکراین بیش از اختلاس اتهام سرقت به ما کمک

ملی اوکراین با اداره مبارزه با فساد باز کرده است یک کاوشگر در برابر رئیس جمهور سابق پترو پوروشنکو که مظنون به سوء استفاده از قدرت و اختلاس “در یک مقیاس بزرگ” و به اتهام سرقت به ما کمک بودجه.

پرونده رئیس جمهور سابق افتتاح شد پس از شکایت توسط یک گروه از نمایندگان پارلمان اوکراین و ملت را ضد فساد دادگاه خواستار مقامات بررسی اختلاس و سوء استفاده از خارجی کمک های مالی در زمان Poroshenko در روابط شرق اوکراین MP Renat کوزمین گفت: در Facebook post.

کوزمین یک عضو اپوزیسیون پلت فرم برای زندگی, پارتی, نیز منتشر مبارزه با فساد اداره اسناد و مدارک که تایید پرونده Poroshenko راه اندازی شده است. مقالات دولت است که رئیس جمهور سابق و برخی از “افراد ناشناس” از دولت او هستند مظنون به اختلاس “در یک مقیاس بزرگ” قانونی پس از عنوان جرم جنایی به دست آمده از وجوه و سوء استفاده از قدرت.

MP خود گفت که این تحقیقات را به سوء استفاده از بودجه ارائه شده به اوکراین در قالب کمک های بین المللی از جمله توسط دولت از رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما.

Poroshenko نمی واکنش نشان می دهند به طور مستقیم به اتهامات علیه او. به جای خود وکیل به رسانه ها گفت که رئیس جمهور سابق برنامه ای برای فایل 14 عنوان بسیاری از پرونده های حقوقی به دنبال جبران خسارت اخلاقی از اوکراین اداره ملی تحقیقات ضد فساد اداره و پلیس. وکیل او نیز محکوم بررسی در برابر مشتری خود را به عنوان آزار و اذیت سیاسی تحریک توسط دولت فعلی رئیس ولدیمیر Zelensky.

این خبر تنها چند ماه پس از Poroshenko متحد کیف شهردار و سه بار جهانی قهرمان بوکس ویتالی کلیچکو نیز متهم به اختلاس و حتی خیانت توسط اداره مبارزه با فساد.

همچنین در rt.com آن را یک ضربه فنی ؟ کیف شهردار سابق سنگین وزن قهرمان Vitali Klitschko بررسی بیش خیانت & اختلاس در اوکراین

Oligarch آب نبات ساز که پشتیبانی میدان کودتا در سال 2014 Poroshenko به قدرت در اوکراین تنها چند ماه پس از برکناری رئیس جمهور ویکتور Yanukovich به عنوان کشور شد و به سرعت غوطه وری را به ورطه پس از کودتای بحران است. در طول ریاست جمهوری خود او بارها و بارها بازی ملی کارت و با استفاده از مسکو به عنوان یک boogeyman به افزایش حمایت در حالی که دستاوردهای خود را در حوزه اقتصاد و مبارزه با فساد که هنوز گرفتار اوکراین سال پس از میدان به مراتب کمتر قابل توجه است.

سرانجام او دچار یک شکست خرد کردن در دست کمدین سابق Zelensky در انتخابات در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de