سابق بارسلونا و ترکیه دروازه بان Rustu Recber در لحظه بحرانی در بیمارستان بعد از coronavirus تشخیص

سابق ترکیه و بارسلونا, دروازه بان Rustu Recber گزارش شده است در یک بیماری جدی در بیمارستان بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19 با توجه به همسرش.

Rustu, 46, است که کشور خود را بیشتر دربسته در محیط بین المللی از همه زمان ها با 120 ظاهر به بیمارستان منتقل شد در روز شنبه پس از تشخیص همسرش, داعش Recber نوشت: در Instagram.

او اضافه کرد که نه او و نه فرزندان خود را مجاز به سفر به عنوان او در حال درمان در انزوا. او همچنین گفت که هیچ عضو دیگری از خانواده دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

این یک دوره بحرانی و بسیار دشوار است,” داعش Recber نوشت: در رسانه های اجتماعی پلت فرم. “خداوند به بهبود سریع به تمام بیماران از جمله شوهر من.”

در حالی که همه چیز عادی بود ما هنوز در شوک ناگهانی و به سرعت در حال توسعه علائم.”

ترکیه coronavirus تلفات به طور چشمگیری افزایش یافت در روز شنبه از ساعت 16 الی 108 با تعداد موارد تایید شده در حال حاضر بالغ بر بیش از 7400 واحد با توجه به مقامات بهداشت.

Recber ساخته شده بیش از 240 حضور برای فنرباغچه در طول یک دهه طلسم با تیم ابتدا در سال 1993 قبل از پیوستن به بارسلونا بود اما قادر به بیرون راندن ویکتور والدس از تیم اول. او به فنرباغچه رسما در سال 2006 پس از یک طلسم وام قبل از دیدن کار خود را با بشیکتاش تا بازنشستگی اش در سال 2012.

هر دو فنرباغچه و بارسلونا ارسال شده توسط پیام در حمایت از Rustu در توییتر. “ما در انتقال خواسته های ما برای بهبود سریع به ما سابق تیم ملی, دروازه بان Rustu Recber که sported ما نیوجرسی برای سال های بسیاری از ما آرزو برای او برای به دست آوردن سلامت خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و امیدواریم که برای دریافت اخبار خوب از او,” ترکیه تیم نوشت.

بارسلونا در ضمن ارسال یک پیام در ترکیه است که می خواند: “خوب Rustu! ما شما را دوست داریم و ما به عنوان بارسلونا ایستاده با شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de