‘همه می دانستند او برای مبارزه با’: Dana سفید می دانستند Khabib Nurmagomedov بود از UFC 249 پس چرا باقی بماند با این رویداد ؟

با وجود محدودیت های در محل در ایالات متحده و سراسر جهان, UFC رئیس دانا سفید همچنان مصمم به برگزاری UFC 249 و می گوید او در حال حاضر می دانستم که بسیار سبک وزن و قهرمان Khabib Nurmagomedov خواهد بود نه بر روی کارت.

سفید قصد دارد برای UFC 249 باقی می ماند یک راز نزدیک نگهبانی اما Nurmagomedov اعلام روز چهارشنبه که او بود و مبارزه قرار می دهد و حتی بیشتر علامت سوال بیش عقل از برگزاری این رویداد است.

نه تنها وجود دارد بالقوه پیامدهای بهداشتی در معرض خطر به عنوان سفید و UFC به دنبال یک راه گریز یا نادر محل که در آن آنها برای برگزاری یک پشت-بسته-درب رویداد. نیز وجود دارد که در حال حاضر سوال و بیش به همین دلیل UFC در حال تداوم با این رویداد در حال حاضر مبارزه همه می خواستم ببینم Khabib در مقابل موقت سابق, قهرمان تونی فرگوسن نمی تواند بر روی کارت.

همچنین در rt.com ‘خودتان قرار دادن در کفش من’: Khabib ‘لغو’ UFC 249 مبارزه نمی خواهد دور زدن Covid-19 قرنطینه اقدامات

سفید گفت Yahoo Sports’ کوین یولا از طریق پیام متنی که “همه می دانستند او مبارزه” با این حال او هنوز هم به دنبال به جلو بروید با این رویداد و آن را به نظر می رسد او تا به مقدار زیادی از گزینه.

یک میزبان از مبارزان از جمله قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان, BMF قهرمان Jorge Masvidal سابق سبک وزن قهرمان Tyron Woodley و سابق موقت قهرمان Colby کاوینگتن باید عموم به دولت تمایل خود را به مرحله و مبارزه در مارس 18. اما با کمی به هیچ run-برای ارتقاء و با کمبود زمان برای آماده سازی هر مبارزه ای که پیش می رود به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های مبارزان که با هم رقابت نمی کند در اوج خود است.

این استدلال برای برگزاری این رویداد سه گانه است. آن را می دهد جنگجویان این شانس را به انجام آنچه آنها انجام می دهند برای زندگی و کسب یک چک. آن را به طرفداران چیزی است که آنها در حال گریه کردن در حال حاضر برخی از زنده ورزشی برای لذت بردن از تماشای تلویزیون. و ثالثا آن را در مورد ساخت یک بیانیه است. در حالی که در دنیا ورزش های دیگر را متوقف کرده اند و UFC ظاهر می خواهید به یک نام تجاری است که مخالف حتی در بدترین شرایط توسط gamely مبارزه و قرار دادن در یک نمایش.

همچنین در rt.com پروموتر بوکس باب Arum انفجار دانا سفید گفته او ” باید شرمنده از خود برای ادامه برنامه UFC 249

سلامت و ایمنی جنبه از برگزاری این رویداد ممکن است در انزوا بود بدون خطرناک تر از هزاران نفر از مردم در صف برای خرید مواد غذایی بسته بندی شده در سوپر مارکت ها در سراسر جهان است. اما در نظر گرفته است که وظیفه ضروری. میزبانی یک مخلوط هنرهای رزمی رویداد – مهم نیست که چگونه, چگونه ستاره نکردم و چگونه مشتاقانه پیش بینی ممکن است.

و اگر میزبانی یک رویداد را افزایش می دهد سطح خطر حتی درصد بسیار کمی پس از آن که افزایش خطر. در طول زمان که در آن از مردم خواسته شده است که به ماندن در خانه های خود را با قرار دادن در یک شب مبارزه به نظر می رسد غیر ضروری قمار است.

همچنین در rt.com UFC بهره برداری سبک وزن مدعی جاستین Gaethje به جای Khabib در برابر تونی فرگوسن – گزارش

دیگر موضوع قابل بحث در مورد این رویداد نیاز به آن است. به خاطر اثبات یک نقطه وجود دارد واقعا که خیلی برای به دست آوردن برای UFC با میزبانی نشان می دهد در حال حاضر ؟ با وجود نیاز مالی برای آنها به میزبان نشان می دهد ؟ پس این به نظر می رسد بیشتر در مورد نفس از در مورد هر چیز دیگری.

چرا که نه ایجاد هیجان برای زمانی که coronavirus است ؟ جمع آوری نام های بزرگ, کتاب بزرگ دعوا و قرار دادن آنها در بزرگترین کارت در UFC سابقه در عرصه های بزرگ – و حتی شاید جدید لاس وگاس اظهارات ورزشگاه – در مقابل عظیم جمعیت. آن را یک جشن.

قرار دادن در دعوا تحت این شرایط در این نقطه به نظر می رسد بی پروا غیر ضروری و ضد تولیدی. ما همه می خواهم به زندگی می کنند را ببینید دعوا دوباره اما چرا صبر کنید تا زمانی که آن را می توان به حق در راه است ؟

تنها دانا سفید می توانید پاسخ این سوال.

همچنین در rt.com ‘مارس 18 من رایگان’: BMF Jorge Masvidal می اندازد کلاه به حلقه به جای Khabib در UFC 249

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im