حتی در مقیاس کوچک’ جنگ هسته ای بین هند و پاکستان را نابود جهانی عرضه مواد غذایی – مطالعه

سطح پایین هسته ای بین هند و پاکستان می تواند از بین بردن swaths بزرگ جهان را تامین مواد غذایی اشتعال زمین شناسی آتش سوزی که محو خورشید در یک دهه زمستان هسته ای با توجه به تحقیقات جدید.

تخمین زده می شود به نگه داشتن حدود 150 کلاهک هر هند و پاکستان را در ترکیب زرادخانه تنها کسری از در سراسر جهان, ذخایر – در مورد 14,000 قوی در حال حاضر — اما حتی یک “محدود” جنگ هسته ای بین رقبای منطقه ای می تواند عواقب جدی برای بقیه سیاره یک مطالعه منتشر شده در روز دوشنبه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم مجله ادعا می کند.

“حتی در این منطقه محدود جنگ ویرانگر داشته غیر مستقیم مفاهیم در سراسر جهان” گفت: Jonas Jagermeyr مطالعه سرب نویسنده و محقق در ناسا برنامه شاتلهای فضایی.“این امر بیش از بزرگترین قحطی در مستند تاریخچه.”

ما نمی گوییم هسته ای درگیری در اطراف گوشه است. اما این مهم است به درک آنچه اتفاق می افتد.

شروع شبیه سازی آن در سال 2025 زمانی که تنش ها در این رقابت کشمیر منطقه جوش به فرضی جنگ تیراندازی مطالعه به نظر می رسد در آنچه که ممکن است به دنبال اگر دو طرف مجموعه ای خاموش در مجموع 100 هیروشیما به اندازه بمب – بسیار کمتر قدرتمند تر از بسیاری از مدرن گرما کلاهک.

همچنین در rt.com ‘هیچ سابقه ای در تجربه انسانی’: مطالعه در می یابد جنگ هسته ای بین هند و پاکستان می تواند ترک 125 میلیون مرده

فراتر از مرگ فوری و تخریب از انفجار خود در یک آبشار از عوارض جانبی که به احتمال زیاد roil آب و هوای جهانی برای سال مطالعه داشت با انفجار اشتعال آتش سوزی بسیار زیاد است که راه اندازی برخی از 5 میلیون تن دوده نسبت به استراتوسفر بیش از “اثرات ناشی از تاریخی خشکسالی و فوران های آتشفشانی.”

احاطه تحت ضخامت پتو از دود و دوده درجه حرارت جهانی شاقول ارسال محصول ذرت در خصوص شایع ترین دانه غلات – به یک مارپیچ رو به پایین. در حالی که محققان بر این باورند کشاورزی خواهد بود بدترین آسیب دیده در ناحیه سرسبز مناطق در نیمکره شمالی – در سراسر آمریکا و اروپا و روسیه و چین به عنوان مثال – تا حدودی متناقض آنها نشان می دهد گرسنگی خواهد بود بدترین در جنوب جهانی که در آن جمعیت تکیه بر مواد غذایی مازاد تولید شده در کشورهای توسعه یافته به سمت شمال.

تا 70 کشورهای فقیر با یک ترکیب جمعیت 1.3 میلیارد دلار خواهد احتمال زیاد منابع غذایی سقوط بیش از 20 درصد در عرض 5 سال مطالعه به این نتیجه رسیدند. تولید ذرت در آمریکا می تواند کاهش می یابد به اندازه 20 درصد در حالی که روسیه می تواند از دیدن آن ذرت خروجی برش تمیز در نیم. گندم و سویا و حبوبات به احتمال زیاد رنج می برند سرنوشت مشابه.

در حالی که در برخی از مناطق آمریکای جنوبی و آفریقا ممکن است دیدن محصولات بهتر تحت کولر آب و هوای آن خواهد بود ابدا کافی برای جبران ضرر و زیان در جای دیگر.

“وحشتناک به عنوان اثرات مستقیم سلاح های هسته ای خواهد بود, بیشتر مردم می میرند خارج از مناطق هدف با توجه به قحطی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده آلن Robock اضافه کرد که چنین سلاح “می تواند با عواقب فاجعه بار برای جهان است.”

همچنین در rt.com ‘آن را سریع و کثیف’: “با هند ممکن است جرقه هسته ای آرماگدون پاکستان کشمیر رئیس می گوید:

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im