یورو و المپیک و کنتاکی دربی: Coronavirus ممکن است کشتن مورد علاقه خود را در رویداد بعدی

فوتبال, گلف و موتور مسابقه وسایل باید همه لغو شده است با توجه به گسترش Covid-19 coronavirus. با بیشتر کشورهای محدود کردن اجتماعات بزرگ چه بعدی در بلوک سفت?

فرمول یک اعلام کرد لغو چهار فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ روز جمعه پس از یک مک لارن مکانیک آزمایش مثبت برای Covid-19 (coronavirus). جایزه بزرگ آخرین از بسیاری از وسایل ورزشی axed در هفته های اخیر به بیش از 145,000 موارد مرگبار coronavirus سراسر جهان گزارش شده و باعث بیش از 5,400 مرگ و میر.

در انگلستان, لیگ برتر تنظیم شده است به تشکیل یک جلسه اضطراری پس از به تعویق افتادن آرسنال بازی برابر برایتون در روز شنبه. یوفا نیز به حالت تعلیق در تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات. پنج اروپا, مسابقات گلف, لغو شده است, همه بازی راگبی شش ملت شده اند کاهش یافته و MotoGP مسابقات به تعویق افتاد. در سراسر اقیانوس اطلس, NBA, NHL, MLS باید تمام معلق بازی و تنیس ATP tour شده است scrapped.

همچنین در rt.com یوفا تعلیق تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات با توجه به کروناویروس

همانطور که بیشتر حوادث در مشغول 2020 تقویم سقوط توسط ایستگاه فرعی در اینجا چیزی است که شما به احتمال زیاد لغو می شود در روزهای آینده.

یورو 2020

فوتبال قهرمانی اروپا است که به دلیل لگد کردن در 12 شهرستانها اروپا در ماه ژوئن. این قهرمانی را حاکم بر بدن, یوفا, برنامه ریزی است, بحران جلسه روز سه شنبه برای تصمیم گیری در این مسابقات سرنوشت.

پیش آگهی خوب نیست. مرحله مقدماتی مسابقات – که در اجرا تا اواخر ماه مارس – در حال حاضر لغو شده و یوفا در حال حاضر به حالت تعلیق همه از آن لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات در هفته آینده. به عنوان مثل یورو 2020 را در همه احتمال عقب رانده شود در سال است.

در این سال مسابقات است که با توجه به برگزار می شود, در کشورهای مختلف به مناسبت سالگرد 60 خود را. به عنوان هر یک از این کشورها از جمله ایتالیا – اجرا مهار اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus در حال اجرا در این رقابت ها به صورت عادی خواهد بود تدارکاتی – نه به ذکر بهداشت عمومی – کابوس.

احتمال لغو: 99% فوتبال نیست coming home

بازی های المپیک توکیو

از آنجا که این ویروس گسترش به ژاپن در اواخر ماه ژانویه گمانه زنی ها نصب شده که Covid-19 می تواند منجر به لغو مدرن اولین بازی های المپیک پس از جنگ جهانی دوم است. بیش از 700 موارد تایید شده اند در ژاپن, در علاوه بر این نزدیک به 700 موارد سرنشین ‘الماس شاهزاده,’ کشتی کروز در قرنطینه در یوکوهاما. 16 نفر در کشتی و روی سرزمین اصلی فوت کرده اند.

در عین حال کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن مصمم است که تابستان ها را در ادامه به صورت عادی در ماه جولای. ژاپنی, بازی های المپیک, وزیر Seiko هاشیموتو گفت: در روز جمعه که بازی را “کاملا” لغو می شود, یک روز رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد آنها عقب رانده شود در سال است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در پنجشنبه شب که خود را در کشور انجام شده است همه از آن می توانید به نگه داشتن بازی به عنوان برنامه ریزی شده.

لغو خواهد چکش اقتصاد ژاپن و کمیته بین المللی المپیک به نظر می رسد مصمم به اجازه بازی کردن در مقابل خالی grandstands در صورت لزوم. با این حال محکم کردن محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان می توانید ببینید ورزشکاران قادر به حتی رسیدن به ژاپن در وهله اول. چنین شرایطی فراتر از IOC را کنترل می تواند نیروی سازمان ،

احتمال لغو: 90 درصد یک المپیک وظیفه به

Glastonbury

جشنواره امسال فصل است که در شکل دادن به یک کسل کننده یکی بیش از حد با تعدادی از عمده رویدادهای موسیقی در حال حاضر تحت تاثیر قرار. در ایالات متحده جشنواره Coachella معشوق از hipsters و moneyed ‘گذار’ کلاس رانده شده به ماه اکتبر در حالی که تگزاس SXSW لغو شده است برای اولین بار در 34 سال است.

در حالی که گلستنبوری سازمان می گویند که “از نزدیک نظارت بر” گسترش coronavirus آنها نشان داد بیش از 90 هنرمندان در روز پنج شنبه شب. این جشنواره است که به دلیل لگد کردن در اواخر ماه ژوئن و درست زمانی که خیابان داونینگ را مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel پیش بینی این ویروس به اوج خود برسد در انگلستان است.

Blue palace hotel گرفته است انتقاد نشان می دهد که بیش از 60 درصد از انگلیسی ها ممکن است نیاز به گرفتن ویروس برای ساخت “گله ایمنی” در برابر آن. اگر خود را استارک پیش بینی پخش کردن, جشنواره, حال عمومی ممکن است به سادگی بیش از حد بیمار به حزب آمده ژوئن حتی در صورت بعید است که دولت همچنان به من اجازه تجمعات.

احتمال لغو: 70 درصد اگر بوریس جانسون پیدا نمیکنه شیار

سوزاندن انسان

هر چند جمعیت در نوادا سوزاندن انسان ممکن است شبیه اضافی از Mad Max-esque hellscape سازمان از ضد رویداد فرهنگی در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در زندگی واقعی همه گیر بازی در ایالات متحده است. با توجه به بیانیه ای از سوزاندن مرد پروژه تیم “نزدیک نظارت” coronavirus وضعیت و در عین حال انتظار دارد که این رویداد به “را به عنوان برنامه ریزی شده” در اواخر ماه اوت.

نوادا دیده است بیش از 10 نفر از Covid-19 باعث فرماندار استیو Sisolak به اعلام وضعیت اضطراری در روز پنج شنبه. اگر نقره دولت شامل گسترش ویروس و یا اگر بدترین شده توسط همایون جشنواره را برانگیخت ممکن است به احساس سوختگی بعد از همه.

احتمال لغو: 50 درصد سوسو امید

Kentucky Derby

Churchill Downs گنجانیده شده است که هنوز هم تعمق در مورد اینکه آیا برای برگزاری سالانه کنتاکی دربی در اولین دوشنبه در ماه مه. هر چند دور مسابقه را لغو کرده است تمام باقی مانده مسابقه این ماه از آن روز پنجشنبه گفت که آماده سازی برای میزبانی 146 Kentucky Derby “هنوز هم در حال حرکت رو به جلو است.” این بیانیه اضافه شده است که تصمیم نهایی خواهد بود ساخته شده و نزدیک به تاریخ.

شاید سازمان را عامل مطلق مقدار پول دربی تولید در هر سال است. دربی روز شبکه های مسیر حدود 180 میلیون نفر در هر سال در حالی که در bookmakers زمان در عظیم $250 میلیون سال گذشته است.

احتمال لغو: حرارت مرده, آیا شرط بندی بر روی آن

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de