همبستگی اروپایی? آلمان ارائه می دهد را در چند دوجین از ایتالیا 80,000+ Covid-19 بيمار در توخالی حسن نیت ژست

آلمان پیشنهاد کرده است به را در یک تعداد انگشت شماری از coronavirus بیماران از بیماری همه گیر زده ایتالیا هفته پس از این کشور غیرمنتظره سیستم بهداشت و درمان بیشتر نیاز به کمک. است این پشیمانی دیرهنگام و یا فقط با اضافه کردن توهین به جراحت?

بیمارستان آلمان “با ظرفیت یدکی” باز خواهد شد درهای خود را به “حداقل 47” از ایتالیا 80,589 coronavirus بیماران در نشانه ای از همبستگی اروپایی وزیر خارجه Heiko Maas اعلام کرد روز پنج شنبه در بیانیه ای که به نظر می رسد به طور کامل عاری از خود آگاهی و یا طنز.

ما ایستاده ایتالیایی ما دوستان شما. ما تنها می تواند مدیریت این با هم.

همچنین در rt.com به اندازه کافی اتاق در بیمارستان ‘می توانید بسیاری از آن را ندارد و مرگ در خانه’ می گوید شهردار در کانون Covid-19 شیوع در ایتالیا

نه به outdone ایالت نوردراین-وستفالن در کشور اعلام کرد این امر می تواند رسیدن به یک (احتمالا دستکش) دست به 10, ایتالیایی, بیماران “در روزهای آینده.” نمی خواهم به آنها را همه در یک بار…

این است که ایتالیا می تواند با استفاده از کمک بیشتر coronavirus بیماران فوت کرده اند وجود دارد (8,215 به عنوان پنج شنبه) از هر کشور دیگر از جمله چین و سیستم بهداشت و درمان شد و به سرعت غرق به تشخیص رسید در اوایل این ماه. آلمان از سوی دیگر تا به حال فقط 267 مرگ و میر و تشخیص داده شده فقط بیش از نیمی از تعداد موارد تایید شده از آن همسایه جنوبی.

اما آلمان زیاد بود از یک “دوست” که آن کمک بسیاری به شدت مورد نیاز است. تا به حال برلین به دنبال ایجاد تفاوت در نتیجه از اپیدمی آن را از پا در هفته پیش به اشتراک گذاری آن با تجهیزات پزشکی با ایتالیا را محزون می خوانی-undersupplied بیمارستان ها به جای ممنوعیت صادرات از ماسک به دیگر کشورهای اروپایی است.

در ضمن به جای استفاده از پله به نجات باریکه های اروپایی همبستگی اتحادیه اروپا کشیده پای خود را در حالی که mouthing platitudes امتناع درهای خود را به مسافران از coronavirus نقاط مبادا آن را متهم به نژاد پرستی – حتی به عنوان عضو سازمان ملل آغاز شد pivoting در یک سکه از spouting باز کردن مرزها و بلاغت به آب بندی مرزهای خود را با ایتالیا. به طور فزاینده ای دست پاچه رم مجبور شد برای رسیدن به بیشتر afield در نهایت دریافت نه هواپیماهای باری’ ارزش direly-نیاز به کمک های اضطراری از هیچ یک دیگر از روسیه است. آن به اصطلاح متحدان ثابت شده بود به کمی بیش از عادلانه آب و دوستان و شوک بودن رها در بحران است و چیزی نیست که یک ملت را فراموش راحتی.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا چپ ایتالیا ‘عملا به تنهایی به مبارزه با کروناویروس بنابراین رم نگاه برای کمک به جاهای دیگر شامل روسیه – ex-FM فراتینی به RT

در واقع با ایتالیا گزارش کاهش تعداد coronavirus مرگ و میر به مدت چهار روز مستقیم از پنجشنبه و آلمان را به خود آلوده تعداد تسریع بدبینانه ناظر ممکن است نشان می دهد برلین در تلاش است به دندانه دار کردن برخی از آخرین لحظات خوب در مورد آن را می یابد خود را در یک موقعیت که در آن نیاز به ایتالیا کمک به مدیریت خود بیماری همه گیر.

اگر این مورد است که شاید ایتالیا را به یاد داشته باشید کسانی که 60-چیزی بیماران برلین در زمان خاموش آن دست به دست در ثانیه بسته شدن آن ساعت از نیاز و نه خرد کردن و بی تفاوتی با آن اوایل گریه می کند برای کمک شدند. شاید ایتالیا را نیز فراموش نکنید که این آلمان بود که مسدود شده یک پیشنهاد کمک های اتحادیه اروپا توافق به ارائه محرک مالی به کشورهای عضو ضربه سخت ترین بیماری همه گیر. اما با اسطوره همبستگی اروپایی خرد به هزار تکه تردید است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de