پارلمان اروپا: پارلمان اروپا مجموعه به تصویب Brexit مقابله در انتخابات

پارلمان اروپا تنظیم شده است برای تایید نظر بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در یک انتخابات در روز چهارشنبه.

این 751 نمایندگان خواهد شد و بحث مبارزه با تروریسم در اروپا خروج توافق در بروکسل قبل از آن به طور گسترده ای انتظار می رود دادن حمایت خود را برای انگلستان-اتحادیه اروپا و پیمان است.

نقطه عطفی در جلسه تنظیم شده است به ویژگی های valedictory سخنرانی ها و حتی موسیقی.

آن را علامت مرحله نهایی تصویب فرایند جلوتر از انگلستان خروج در 23:00 GMT در 31 ژانویه.

انگلستان شرکت کننده در آن جلسه گذشته به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا روز سه شنبه زمانی که وزارت امور خارجه وزیر کریس Pincher با حضور کل امور شورا.

پارلمان اروپا تصویب نهایی مانع پاک می شود برای مبارزه با تروریسم در اروپا به پیش بروید.

اما روز شنبه جلسه خواهد بود تا حد زیادی نمادین است. نتیجه رای گیری است که در هر شک پس از خروج امضا شده توسط کلید کمیته پارلمانی هفته گذشته است.

رسیدگی خواهد شد یک فرصت برای کسانی که در دو طرف مبارزه با تروریسم در اروپا جنگ های سال های اخیر از جمله انگلستان 73 پارلمان اروپا به جشن یا سوگواری پایان بریتانیا برای عضویت در اتحادیه اروپا پس از 47 سال.

بحث در اکتبر توافقنامه ای که شامل در میان چیزهای دیگر تضمین بیش از حقوق اتباع اتحادیه اروپا در بریتانیا زندگی و شرح بریتانیا در قاره باز خواهد شد توسط مجلس Brexit co-ordinator وی استدلال.

Mr استدلال سابق نخست وزیر بلژیک شده است یکی از Brexit را قوی ترین منتقدان اما هفته گذشته او به پرداخت ادای احترام به بریتانیا در پارلمان اروپا گفته خود “دانش و انرژی و شوخ طبعی” خواهد بود از دست رفته است.

دیگر چهره های برجسته رود به صحبت می کنند عبارتند از: انگلستان Brexit رهبر حزب Nigel Farage است که مبارزه برای انگلستان خروج از آنجایی که او برای اولین بار انتخاب شد در سال 1999.

پس از رای گیری برنامه ریزی شده به محل در حدود 1700 GMT بریتانیا در پارلمان اروپا ترک شغل خود را در حال انتظار به serenaded با همکاران خود در یک مراسم ویژه.

اتحادیه اروپا خواستار نگه داشته پارلمان اروپا در هیئت مدیره در سراسر Brexit روند.

اصلی آن کمیته داده اند, خود را تایید. پس از آن اجتناب ناپذیر است که معامله خواهد شد تایید شده است. به جای استفاده از یک لحظه از خطر این است که به احتمال زیاد به بالاترین مشخصات رویداد در اتحادیه اروپا و مجزا پایین کلید خداحافظی به انگلستان است.

انتظار می رود سخنرانی که ستایش اتحادیه اروپا وحدت و توصیف انگلستان عزیمت به عنوان یک اشتباه تاسف. یک آلمانی MEP در حال برنامه ریزی یک آواز خواندن یک مدت طولانی به Auld لنگ تا کنون. SNP گروه باید مرتب برای یک پیپر بازی آنها را به خارج از ساختمان.

در این میان 73 انگلیسی, اعضای بسته بندی وسایل خود به خود تنظیم-شماره 15 جعبه های مقوایی.

اصلی ارسال کردن اتفاق می افتد در روز جمعه هنگامی که رئیس جمهور از پارلمان اروپا ارائه خواهد شد یک بیانیه مشترک در کنار روسای شورای اروپا و کمیسیون اروپا.

پرچم بریتانیا که flutters در خارج از مجلس محل خواهد شد کاهش در ساعات اولیه صبح روز شنبه قبل از آن را نمایش داده شده در موزه است.

پس از انگلستان در برگ وجود دارد خواهد بود 11 ماه دوره گذار که در آن دو طرف امید به مذاکره آینده روابط اقتصادی.

ایران در حال انتظار برای شروع به صورت جدی در اوایل ماه مارس. بریتانیا اصرار داشت آنها نمی تواند فراتر از 31 دسامبر 2020 زمانی که توافق دیگری – که بریتانیا در اتحادیه اروپا را دنبال کنید قوانین – به پایان می آید.

رئيس جمهور از پارلمان اروپا دیوید Sassoli گفت: سی ان ان که روز سه شنبه جدول زمانی برای یک معامله شده بود.

او گفت که بریتانیا برای خروج خواهد بود “دردناک” برای بلوک اما ساختمان جدید همکاری مبتنی بر همکاری دوستانه و منافع متقابل بود در حال حاضر ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی