بیمارستان های اروپا ‘در حال اجرا’ از ضروری ICU meds برای Covid-19 گروه هشدار

بیمارستان های اروپا در حال اجرا هستند به شدت کم بسیار مهم داروهای مورد نیاز برای درمان Covid-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه و برخی انتظار برای اجرا از تجهیزات لازم در کمتر از دو هفته.

در بیانیه ای اروپایی بیمارستان دانشگاه داد به نام دولت های اروپایی به “تشدید همکاری و هماهنگی” برای تامین کالاهای پزشکی.

در علاوه بر این به نیاز بیشتر برای هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای سلامت کارگران آن گفت: “فوری ترین نیاز” است که در حال حاضر برای مواد مخدر به درمان بيماران ICU.

یک نظرسنجی از EUHA اعضای یافت موجود در بیمارستان سهام از شل کننده های عضلانی, آرام بخش و ضد درد, قتل, مواد مخدر هستند که “مصرف به سرعت در حال” و با ناکافی و حتی “غیر موجود” عرضه مجدد. آن گفت: سهام برخی از “ترین آمار” بیمارستان می تواند خالی فقط در دو روز.

همچنین در rt.com بیش از 500,000 تایید coronavirus موارد در اروپا: AFP شمارش

این وضعیت باعث شده است که برخی بیمارستان ها در سراسر اروپا برای خرید مواد مخدر جایگزین. این گروه گفت که “بسیار نگران کننده است که overworked و اغلب کمتر تجربه پرستاران و پزشکان-در-آموزش پیش نویس به پر کردن شکاف ها را به استفاده از محصولات و دوز است که از آنها استفاده نمی شود.”

در این بیانیه همچنین اشاره کرد که برخی از کشورها تا به حال در پاسخ به کمبود با امتناع صادرات و نه واردات از مواد مخدر در سوال اما گفت که این می تواند به جلوگیری از مواد مخدر را از رسیدن به بیمارستان در نیاز ناامید.

این EUHA اضافه شده است که “هیچ کشوری در اروپا است که امکانات تولید برای ارائه تمام مواد مخدر (یا PPE یا هواکش) مورد نیاز” و خواهان مرزی همکاری.

یک پاسخ هماهنگ خواهد شد و نیز از “اهمیت حیاتی” برای اطمینان از گونه های جدید و یا داروهای موجود ثابت می شود موثر در برابر Covid-19 ویروس در دسترس هستند به بیمارستان که به آنها نیاز دارید بیشتر به “حداکثر رساندن بهره مند شوند.”

همچنین در rt.com Covid-19 مرگ و میر در اروپا سنبله گذشته 30,000 – AFP شمارش

در روز پنج شنبه اتحادیه اروپا صنعت رئیس تیری برتون گفت: France Inter رادیو که بلوک “گیراندم وجود دارد خواهد بود تنش بیش از تعدادی از داروهای” و این که شرکت های دارویی بودند دو برابر شدن تولید به آدرس کمبود. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به رسیدگی به وضعیت,” او گفت: بدون ارائه جزئیات بیشتر.

به عنوان از آوریل 2 وجود دارد بیش از 500,000 موارد از رمان coronavirus عفونت های ثبت شده در سراسر اروپا با بیش از 30 ، 000 مرگ و میر با توجه به برگه توسط AFP news agency. در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده است به سرعت در حال نزدیک شدن به یک میلیون.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de